Ak Parti’den Bayırbucak’a yardım kampanyası

Bayırbucak Türkmenleri için başlatılan yardım kampanyası ile Ak Parti Of İlçe Başkanlığı 21 Ocak’a kadar yardımları kabul edecek.

Ak Parti’den Bayırbucak’a yardım kampanyası

Ak Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından Bayırbucak Türkmenleri için Yardım kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında ilçe başkanlıkları yardımları kabul edecek.

 

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu yaptığı açıklamada; “Of Belediyemiz ve İlçe Başkanlığımız ile ortaklaşa yapmış olduğumuz kampanya kapsamında bir TIR dolusu malzeme toplayarak Bayırbucak’taki kardeşlerimize gönderilmiştik. Şimdi de İl Başkanlığımız tarafından bir kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında yardımları ilçe başkanlığımızda kabul edeceğiz. Toplanan yardımlar, İl Başkanlığımızın koordinesinde Bayırbucak’taki Türkmen kardeşlerimize ulaştırılacak. Tüm Of halkımızı duyarlı olmaya davet ediyorum ve yardımlarını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

 

21 Ocak’ta sona erecek olan kampanya kapsamında Battaniye, Çocuk Maması, Çocuk Bezi, Konserve, Kuru Gıda, Ayakkabı ve Giysi tarzı malzemeler kabul edilerek Bayırbucak’taki Türkmenlere ulaştırılacak. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21