Ak Parti’de neler oluyor?

Ak Parti Genel Merkezi tarafından bugün delegelere gönderilen bir mesaj kafaları karıştırdı. Of Havadis, o mesajın sırrını araştırdı.

Ak Parti’de neler oluyor?
Ak Parti Genel Merkezi tarafından bugün Of’taki delegelere gönderilen bir mesaj kafaları karıştırdı.
 
24 Aralık 2011 tarihinde yapılması planlanan ancak son dakikada iptal edilen kongrenin ardından 2 Şubat 2012 tarihinde Of ilçe Başkanlığı’na M.Hakan Terzioğlu atanmıştı.
 
Terzioğlu’nun yönetimi belirleme çalışmaları sürerken bugün sabah saatlerinde delegelere gönderilen bir mesaj ortalığı karıştırdı. Ak Parti Genel Merkezi tarafından 2578 kısa mesaj kodu ile gönderilen mesajda şu ifadeler yer aldı.
 
“Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı; Sayın delegemiz ilçe başkanı olarak görmek istediğiniz ismi bugün saat 11.30’a kadar bu mesaja cevap olarak gönderiniz”
 
Mesajın ne anlama geldiğini anlamaya çalışan delegeler, yapılan atamanın iptal edildiğini düşündüler.
 
Of Havadis de bu mesajın ne anlama geldiğini sorguladı. Mesajın sahte olmadığı ve Genel Merkez tarafından Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem’in talimatıyla gönderildiği öğrenildi.
 
Genel Merkez tarafından seçimlerin iptal edilerek atama yapılan ilçelerdeki delegelere gönderilen mesajın delegelerin fikrini almak amacıyla gönderildiği öğrenildi.
 
Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu’na ulaşan Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, konu hakkında bilgi aldı.
 
İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Başkanları Toplantısında olduğunu belirten Terzioğlu, “mesajın Genel Merkezimiz tarafından gönderildiği doğrudur. Bu mesaj sadece Of’taki delegelerimize değil, atama yapılan ilçelerin tümüne gönderilmiştir. Genel Merkezimizin takdiridir. Ne amaçla gönderdiğini henüz bilmiyorum” ifadelerini kullandı.
 
Yönetim Kurulunu oluşturma çalışmalarının devam ettiğini de belirten Terzioğlu, Yönetim Kurulunun Cuma Gününe kadar belirleneceğini açıkladı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
İnsani kamil
İnsani kamil - 9 yıl Önce

Yönetime etkili olamayacağını anlayan eski yönetimin köşeye sıkıştırmak için malum şahısla yapmış olduğu bir son takika manevrası.Faydasız ve beyhude uğraşlar.

ALİ YILDIZ
ALİ YILDIZ - 9 yıl Önce

HAKAN TERZİNİN YAPACAĞI TEK ŞEY VAR.ALDIĞI GÖREVİ İADE ETMEK.GENEL MERKEZ TERZİ YE GÜVENMİYOR BUNUN BAŞKA ANLAMI MI VAR.

Genel Merkez
Genel Merkez - 9 yıl Önce

Bu mesaj gerçekten çok saçma bir mesaj. Atama yapan kim? genel merkez, mesajı çeken kim? genel merkez. adama sormazlar mı neden atama yaptın.

ikincisi böyle saçma soru mu olur. sanki adayları deklere etmişsin de ilçe başkanı kimi görmek istersiniz diye soruyorsun. Bence bilgi işlemden biri işgüzarlık yapmıştır.

Ya da beklentileri boşa çıjkan birileri son kalıntılarını harekete geçirmiş de olabilir

ofli
ofli - 9 yıl Önce

olacağı odur başka ne beklenirdiki .yinede hayırlı olsun. emi.

CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 9 yıl Önce

sen rahat ol HAKAN TERZİOĞLU seni ve AKP yi cok kuvvetli kiskaniyorlar o yüzden BOL BOL fuzulu konusuyorlar ondan sonra insanları GÜLDÜRÜYORLAR cok komik. sayın ali yıldız güle güle kim??? AK PARTİ OF ilçe başkanlığında sayın ÜNAL ÇELİK bey efendi görülmüyor niye??? simdi GÜLE GÜLE kim = ÜNAL BEY.

koyunlarmi?
koyunlarmi? - 9 yıl Önce

Bu insanları koyunmu zan ediyorsuduz .sozde demokrattlar .Ozaman yeriniz heralde kübamı?Kuzey koremı
.bizler demakrat şehit evlatlari olarak demokr asi hemde ileri demokraşi sandik...kkkkkkkkkkkkkk tesekkuler HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHERSEY TÜKİYE İÇİN:

ahmet mert
ahmet mert - 9 yıl Önce

Öncelikle yazı yazmasını öğren sen. Bu cahillikle koyun olan sen oluyorsun. İlkokula tekrar başlamanı öneririm.Daha sonra yorum yazmaya başlarsın.

CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 9 yıl Önce

MÜSLÜMANLAR ad ve soyadını gızlemez ve ALLAH TAN baska hic kimseden korkmaz, MÜSLÜMANIM diyorsunuz sonra ad ve soyadınızı gızlıyorsunuz sonra amerika,küba,kuzey kore ve israil gibi bombaları kafamıza yağdiriyorsunuz bumu sizin DEMOKRASİ anlayisiniz siz önce AYNAYA iyi bakin sonra konusun...fazla abartmaya gerek yok korkarim hasta olursunuz lütfen biraz dinlenin.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21