Ak Parti’de en çok oyu getiren temsilcilere plaket

Ak Parti Of İlçe Teşkilatının Mayıs Ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısı Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in katılımıyla yapıldı.

 Ak Parti’de en çok oyu getiren temsilcilere plaket
banner71

Of Belediyesi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İl Yöneticileri Nevzat Çabuk, Aydın Özkurt, Erol Tosun, Abdülkadir Birinci, Ak Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, Of Belediye Başkan Vekili Halim Kaya, Ak Parti İlçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine vurgu yaparak “Teşkilatlarda kırgınlık küslük yok. Of kırıldı mı Trabzon kırılır, Trabzon kırıldı mı Türkiye kırılır, Türkiye kırıldı mı dünya mazlumları sahipsiz kalır. Bu yüzden seçimlere kenetlenerek katılmalıyız. Daha çok çalışmalıyız ve % 72 olan oyumuzu daha yukarılara taşımalıyız” diye konuştu.

 

Kadın Kolları İlçe Başkanı Nurcan Hacıahmetoğlu ise konuşmasında seçmenlere bire bir ulaştıklarını belirterek; “Kadın seçmenlerin fazla olduğunu gördük. Seçim çalışmamızı bu strateji üzerine kurduk ve bunda da başarılı olduk. Bu başarımız, kadınlarımızın başarısı olmuştur” ifadelerini kullandı.

 

Ortahisar Belediye Başkanı Genç ise konuşmasında; “Zor bir seçim oldu ama halkımız Başbakanımıza desteğini verdi. Şimdi de 10 Ağustos’ta Yeter vesayet değil, halkın oyu ile cumhurbaşkanlığı diyecektir. Bunun çalışmasını ve bilincini sandığa yansıtacaktır. Buna olan inancım tamdır” dedi.

 

Nevzat Çabuk ise konuşmasında teşkilatlanma ve önemine vurgu yaparak Of’un % 25’lik hedefe yaklaştığını, 300 üye daha yapıldığı takdirde hedefe ulaşılacağını ifade etti.

 

Toplantının sonunda 30 Mart seçimlerinde Mahallelerinde en çok oyu alan 3 Mahalle Temsilcisine plaket takdim edildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
off
off - 7 yıl Önce

köprü neolcak alooooo

a.y
a.y - 7 yıl Önce

sayın başbakan olmasa siz bir Allah ın kulunu getirebilirmisiniz utanmadan da birde plaket alıyorlar

Oy oy
Oy oy - 7 yıl Önce

Sana ne oldu sende çalış seninde olsun sonra zoruna gittiyse ismini yaz sanada versinler

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21