banner80

Ak Parti’de Çelik de resmen aday

24 Aralık’ta yapılacak olan Ak Parti Of İlçe Başkanlığı kongresi için İl Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanı Hakan Terzioğlu’nun ardından Ünal Çelik de aday oldu.

banner71
2008 yılında yapılan 3.olağan kongrede mevcut başkan Fazlı Çapoğlu ile birlikte yarışan ve başkanlığı Çapoğlu’na kaptıran Ünal Çelik, 24 Aralık’ta yapılacak olan 4.olağan kongrede de aday olduğunu açıkladı.
 
Of Sahil Tesisleri Ali Usta Yemek Salonu’nda düzenlenen kahvaltılı toplantılı ile adaylığını açıklayan Çelik’e çok sayıda partili de destek verdi.
 
Adaylığının zaruretten doğduğunu belirten Çelik, “Bizler bu ilçenin insanına nasıl hizmet yapılacağını göstermek için yola koyulduk. Hizmet dağılımda eşit dağılımı gözeterek hizmet yapacağız. Hizmet yapmak zor bir iştir. Hele de Of’ta hizmet yapmak gerçekten zor bir iştir. Yıllardır siyasetin içindeyiz. Farklı partilerde yöneticilik yaptık. Sivil Toplum örgütlerinde yöneticilik yaptık. Şimdi de İktidar Partisi’nde heyecanımızı, aşkımızı ve hizmet sevgimizi ilçe başkanı olarak yürütmek üzere yola çıktık. Sizlerin desteği ile bu işi başaracağımıza inanıyorum. Seçime bir aylık bir süre var. Belde belde, köy köy gezerek delegelere nasıl hizmet yapacağımız anlatarak seçim için desteklerini isteyeceğiz. Türkiye’de Başbakandan sonra yatırım noktasında 2.adam olan çok güçlü bir bakanımız var. Ona layık olabilecek bir teşkilat oluşturacağız” diye konuştu.
 
Toplantıya il Genel Meclisi Üyesi Dursun Yüksel, Bölümlü Belediyesi Eski Başkanı Faruk Öztürk, Mevcut Yönetim Kurulunda yer alan çok sayıda yönetici, İlçe Başkanlığı Adaylığı için adı geçen Erkan Öztürk, Çok sayıda Belde Teşkilat Başkanları, Köy temsilcileri, Gençlik Teşkilatı üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
 
Toplantı kahvaltı ikramı ile sona erdi.
 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
hızır gündoğdu
hızır gündoğdu - 10 yıl Önce

bu teşkilatta en çok çalışanlar emek verenler hep dışarda kalmıştır

furkan
furkan - 10 yıl Önce

kimseye sataşmadan adam gidiyor helal olsun

a.kara
a.kara - 10 yıl Önce

ünal beye başarılar dilerim, ama yanındakilerin çoğu bir önceki yönetim tarafından afaroza uğrayanlardır. etrafındaki bir çok kişi yalınayak kalmış kişilerdir. hakan beyin yönetimine giremeyecek olanlar ünal beyin yönetimi etrafında kuru kalabalık ediyor. bu durum ünal beye çok zarar veriyor. başarılar dilerim kendilerine.

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 10 yıl Önce

Allah hayırlı ve uğurlu etsin.

YAŞAR OSMANOĞLU
YAŞAR OSMANOĞLU - 10 yıl Önce

değerli dostum, teşkilat adamı ünal beye girdiği bu yolda başarılar dilerim. başaracağına inancımız tamdır...

gökhan yaka
gökhan yaka - 10 yıl Önce

Allah yolunuzu açık etsin başarılar dilerim..

mehmet hacıefendioğlu
mehmet hacıefendioğlu - 10 yıl Önce

böyle olayları görünce insanın gülesi geliyo yaa bu arkadaşımız üçüncü kez bu işin içinde ikinci kez delegeden tokat yiyince inat olsun diye mahalli seçim döneminde saadet partisinde görev aldı sora baktık yine akp sen ilçe başkan adayı bu kadar karışık turşuların içerisinde nasıl perhiz yapıldığına hayret ediyorum

serdar
serdar - 10 yıl Önce

DÜNÜNDE NE VARDI DA YARININDAN NE BEKLEYELİM....


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21