Ak Parti Of Teşkilatı, Siyaset Akademisi Ödüllerini aldı

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Ak Parti Of İlçe Yönetimine Siyaset Akademisi ödülü verdi.

Ak Parti Of Teşkilatı, Siyaset Akademisi Ödüllerini aldı

Ak Parti Genel Merkezi tarafından Türkiye genelinde uygulanmakta olan Siyaset Akademilerinin 11.Dönem ödül töreni Ankara’da yapıldı.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısının ardından düzenlenen ödül töreninde Siyaset Akademisini Of’ta düzenleyen Of İlçe Teşkilatı da ödüle layık görüldü.

 

Başbakan Erdoğan’ın Sabri Ülker’in cenaze törenine katılmak üzere İstanbul’a gitmesi nedeniyle ödüller Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından verildi.

 

Siyaset Akademisi Of’ta düzenlenmesini memnuniyetle karşılayan bakanlar, Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler.


Siyaset Akademisinin Of’ta düzenlenmesi nedeniyle Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Siyaset Akademisi Of Koordinatörü ve AR-GE Başkanı Vahap Öztel’e başarı plaketi verdi.

 

Törende Siyaset Akademisi Of birincisi olan ve mazereti nedeniyle ödül törenine katılamayan Ayhan Kır’ın ödülünü ise Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Erkan Öztürk aldı. Öztürk’Ün ödülünü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız verdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21