Ak Parti Of İlçe danışma güçlü katılımla gerçekleşti

Ak Parti Of İlçe Teşkilatı Aralık ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısı Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon Milletvekili Salih Cora, Kurucu İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu ve Eski Başkan Mehmet Hakan Terzioğlu’nun katılımıyla yapıldı.

Ak Parti Of İlçe danışma güçlü katılımla gerçekleşti

Ak parti Of İlçe Teşkilatı Aralık ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısını büyük katılımla yaptı.

Toplantı Divan kurulunun seçilimiyle başladı. Divan seçiminin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından; İlçe kadın kolları başkanı Songül Okutan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Resul Çan aralık ayında yapılan faaliyetleri anlattılar.

Önceki dönem ilçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve Kurucu ilçe Başkanı Fazlı Çapoğlu da birer selamlama konuşması yaptı. Ak Parti İl Başkan Yardımcıları Feride Öztürk ve Gökçan Alemdar da bir selamlama konuşması yaptı.

Selamlama konuşmalarının ardından Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu da katılımcılara hitap etti. Başkan Sarıalioğlu konuşmasında; “Bizim mücadelemiz hak ile batılın mücadelesidir.Ahirete kadar devam edecektir. Ne mutlu bize ki halkıyla et tırnak olmuş bir liderimiz var. Ak partimizin hizmetleri saymakla bitmez. 2023 çok önemlidir. Onun için çok çalışmalıyız. Of’a çok hizmetler kazandırdık. Organize Sanayi projesini kazandırdığımızda inşallah Of kabuğunu tam olarak kıracaktır. Parti olarak Of’tan % 86 gibi başarı sağladık. İnşallah bunu %90’ların üzerine çıkarırız.”dedi.

İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu da konuşmasında; “Bizim şahsi bir duamız yoktur. Meselemiz Türkiye’dir. Ak parti hizmet partisidir. Ak Parti kayıtsız şartsız hizmet aşkıyla yola çıkmıştır. Elimizi taşın altına koymalıyız. Bizler sürekli alandayız. Halkımızla bir aradayız. Önümüzdeki seçimlere şimdiden çalışmalara başlamalıyız. Üye kayıtlarımız devam ediyor. Dövizde alınan tedbirleri vatandaşlarımız olumlu karşıladı. Piyasadaki fiyat artışından şikayet var. Gübre fiyatlarındaki artış konusunda vatandaşlarımız dertli, bu fiyatlar vatandaşı zorlayacak. Bu konuda tedbir alınması gerekir.” Sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ise konuşmasında; “Ülke olarak çok büyük badireler atlattık. Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu, milletimizin desteği ile birçok vesayet anlayışını geride bıraktık. Parti olarak 15 seçim kazandık. Önümüzdeki seçimde bizim adayımız belli, muhalefetin adayı henüz belli değil. Kovid salgını dünyayı etkilediği gibi ülkemizi de etkiledi. Dar gelirli vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntının farkındayız. Bunu aşacak gücümüz var. Ekonomik göstergeler de buna işaret ediyor. Halkımızı inşallah rahat ettireceğiz. Türkiye’nin lojistik, teknolojik alt yapısı çok iyi durumdadır. Savunma Sanayimizin % 80’i yerli imkanlarla karşılanmaktadır. Ülke savunması için içeride ve dışarıda mücadele veriyoruz. Terörle mücadelede önemli adımlar attık. Akdeniz’de oldu bittiye izin vermedik. Libya ile münhasır bölge antlaşması imzalayarak önemli adımlar attık. Ülkede yaşanan hayat pahalılığı ile çalışmalara hız verildi. 6 ay sonra inşallah hissedilir rahatlama yaşanacaktır. Bütün çabamız geleceğe daha iyi bir ülke bırakmaktır. “ dedi.

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan bayraktar da konuşmasında; “Ak Parti sıradan bir parti değildir. Libya ile yapılan antlaşma, Karabağ’ın geri alınması, Yerli Silah Sanayisinin kurulması Cumhurbaşkanımızın gayretleri ile olan hadiselerdir. Türkiye dünyanın önemli ülkelerinden biridir. Ülke olarak sadece kendimiz için değil ona umudunu bağlayan milletler için de başarmak zorundayız. Üzerimize ülke olarak büyük yükler var. Dünyada Türkiye önemli bir ülkedir. Trabzon Türkiye’nin amiral gemisidir. Of da öyle çok önemli bir şehirdir. Of’un gücü elimizden tuttu bizleri önemli yerlere getirdi. Bize her yer Trabzon sözü boşuna söylenen bir söz değildir. İnşallah bu sene şampiyon oluruz ve bunu hep birlikte kutlarız. Çok çalışmaya, samimi çalışmaya ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız 7/ 24 saat çalışıyor. 20 yıllık bir partide yorgunluk olması normaldir. Ancak bunu üzerimizden atıp 2023 seçimleri için çok çalışmalıyız. Bu dava leke kaldırmaz. Bu dava yere düşerse bizim zaafımızdandır. Liderimiz Cumhurbaşkanımızın çalışma azim ve kararlılığına Of bir meşale yapsın. Ben bu kalabalıktan o mesajı aldım. Rabbim çalışmalarınızda başarılar versin. “ diyerek duygularını belirti.

Konuşmaların ardından basına kapalı oturum gerçekleştirldi.Ak Parti Of İlçe Teşkilatı Aralık ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısına; Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu İlçe kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Resul önceki dönem İlçe Başkanı M. Hakan Terzioğlu ve Kurucu İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcıları Feride Öztürk ve Gökçan Alemdar belediye meclis üyeleri, eski ve yeni yöneticiler çok sayıda partili katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21