banner80

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı’ndan Halep’e 1 tır yardım

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında Halep için bir TIR yardım malzemesi toplandı.

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı’ndan Halep’e 1 tır yardım
banner71

Suriye’de iç savaş nedeniyle yaşanan insanlık dramına sessiz kalmayan Ak Parti Of İlçe Başkanlığı, düzenlediği yardım kampanyası kapsamında bir TIR yardım malzemesi topladı.

 

Kampanya kapsamında yatak, yorgan ve battaniye gibi eşyaların yanı sıra, çocuk botu, ayakkabı ve mont gibi kışlık giyecekler, sağlık seti ve antibiyotik gibi ilaçlar, gıda malzemeleri, Bebek maması, çocuk bezi ve çocuklar için çikolata malzemelerinden oluşan bir TIR dolusu malzeme toplandı.

 

Toplanan yardım malzemeleri Kadın Kolları üyeleri tarafından paketlenerek Gençlik Kolları üyeleri tarafından TIR’a yüklendi ve Suriye’ye gitmek üzere yola çıktı.

 

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu uğurlama töreninde yaptığı açıklamada; “Bizleri her etkinliğimizde ve her programımızda yalnız bırakmayan Of halkımız, bu kez de bizleri mahcup etmedi. Düzenlediğimiz kampanyaya müthiş bir destek verdiler. Kısa sürede bir TIR dolusu yardım malzemesi topladık. Suriye’deki ihtiyaçlı kardeşlerimize bu yardımları ulaştırmak üzere yola çıkıyoruz. İnşallah bizler de sınıra giderek bu malzemelerimiz kardeşlerimize ulaştıracağız. Kampanyamıza destek veren Hayratlı, Çaykaralı ve Dernekpazarılı kardeşlerimize de teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail ballı
ismail ballı - 4 yıl Önce

Allah hepinizden razı olsun, muhteşem bir davranış emeği geçenlere teşekkürler. Ancak o muhteşem davranışınızı belgeleyen fotoğrafınızın bulunduğu bozuk yolada herhalde duyarsız kalmazsınız umarım. Allah yar ve yardımcınız olsun.........

19.
19. - 4 yıl Önce

ak partiden mi YOKSA OF TAN Mİ

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21