Ak Parti Kadın Kolları’ndan özel annelere yemek

Ak Parti Of İlçe Kadın Kolları Anneler Günü nedeniyle düzenlediği yemekte Şehit Anneleri ve Engelli Anneleri ile bir araya geldi.

Ak Parti Kadın Kolları’ndan özel annelere yemek
banner71

Ak Parti Of İlçe Kadın Kolları tarafından Anneler Günü nedeniyle düzenlenen yemekte şehit anneleri, engelli anneleri ve çocukları partililerle buluştu.

 

Yemeğe Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun eşi Fatma Nur Sarıalioğlu, Of Belediyesi Meclis Üyesi Ayla Saral Bacan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, Kadın Kolları Üyeleri ve bayan partililer katıldı.

 

Yoğun programları nedeniyle Belediye Başkanı Salim Salih Sarıaloğlu ile İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’nun programa katılamadığını belirten Kadın olları Başkanı Songül Okutan; “Parti olarak engellilerimize ve ailelerimize her zaman değer veriyoruz. Anneler günü nedeniyle böyle bir etkinlik düzenledik. Bizler her zaman destek olan Belediye Başkanımıza ve İlçe Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yemeğimize katılan ve organizasyonda emeği geçen tüm kadın kolları üyelerimize, meclis üyemiz Ayla hanıma ve Başkanımız eşi Fatma Nur hanıma çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21