banner80

28 Şubatlı öğrenciler Başkan Saral’dan sinema salonu istedi

Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı ziyaret eden Of Merkez 28 Şubat İlköğretim Okulu 4 C sınıfı öğrencileri, başkandan sinema salonu ve park istediler.

28 Şubatlı öğrenciler Başkan Saral’dan sinema salonu istedi
banner71
Of Merkez İrfanlı Mahallesi’nde eğitim veren 28 Şubat İlköğretim Okulu 4 C sınıfı öğrencileri, Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı makamında ziyaret ettiler.
 
Başkan Saral’la sohbet eden öğrenciler, başkana terleten sorular sormayı ve isteklerini iletmeyi de ihmal etmediler.
 
Başkandan Sinema Salonu isteyen öğrenciler, Sahilde Çocukların oyun oynayabileceği alanlar, hayvanat bahçesi, yapmasını istediler.
 
Parkların ve yeşil alanların arttırılmasını da isteyen öğrenciler, Of’ta bir müze neden olmadığını sordular ve Başkan Saral’dan Of’a bir müze yapmasını istediler.
 
Öğrencilerin ziyaretleri nedeniyle mutlu olduğunu belirten Başkan Saral, “Keşke tüm istekler böyle olsa biz de seve seve yapsak. Çocuklarımız bizlerin geleceği. Onların geleceği için çalışıyoruz. Sevgili öğrencilerimiz istek ve taleplerini arz ettiler. Bizler de elimizdeki imkanlar çerçevesinde onların bu haklı isteklerini yerine getirmeye gayret edeceğiz. Okul bahçemizin çiçeklenmesi ve oturma bankalarının yerleştirilmesi için hemen talimatımızı verdik. Sahilimize tüm çocuklarımızın faydalanabileceği güzel bir oyun masal parkı oluşturmak için çalışmalarımızı zaten başlatmıştık. İnşallah kısa bir sürede bu parkımızı da yaparak çocuklarımızın isteklerini yerine getirmiş olacağız” diye konuştu.
 
Öğrencilere meyve suyu ve çikolata ikram eden Başkan Saral, öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Reis
Reis - 9 yıl Önce

Evladım.. Evler zaten sinema olmuş.Hem bir değil onlar-yüzler sinema.. tatminetmedi mi yavrum.. Okulda onu mu öğrendiniz.. Aman yavrum Başkandan olmayan bir şey isteseniz... İstediğiniz şeyler kişiliğinizi, yetişme tarzınızı gösterir. İdealinizi ufkunuzu gösterir.. Büyük adam olacak düşüce ve istekleriniz olsun yavrular...

Abdullah Baba
Abdullah Baba - 9 yıl Önce

Sana helal olsun Reis ne güzel ve anlayanlar için yorum.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21