28 Şubat İlkokulu öğrencilerinin karne sevinci

28 Şubat İlkokulu’nda düzenlenen karne töreninde Kaymakam Hayrettin Çiçek ve Belediye Başkan Vekili Oktay Ulusoy öğrencilere karnelerini takdim etti.

28 Şubat İlkokulu öğrencilerinin karne sevinci

2021-2022 eğitim öğretim yılı karnelerin verilmesi ile sona erdi. Pandemi sonrası tam yıl olarak eğitim-öğretim yapıldığı bir dönemin sonunda öğrenciler ve öğretmenler aynı anda tatile girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyor.

Her yıl okullarında seminer dönemi yapmakta olan öğretmenler seminer dönemini bu yıl uzaktan yapabilecek.

Of’ta resmi karne dağıtım töreni 28 Şubat İlkokulunda düzenlendi. 28 Şubat İlkokulunda düzenlenen programa; Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Belediye Başkan Vekili Oktay Ulusoy, Of Belediye Yardımcısı Şevki Saral, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürü Hasan Tekke, Okul Müdürü Abdullah Hacıömeroğlu, öğretmen ve veliler katıldı.

2/A ve 4/C sınıflarında öğrencilere karnelerini dağıtan Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek ve protokol üyeleri öğrencilerin karne sevinçlerine ortak oldular.

Kaymakam Çiçek törende, eğitim öğretim yılının kazasız belasız tamamlanması nedeniyle mutlu olduklarını belirterek, çalışmaları nedeniyle eğitim camiasını tebrik edip öğretmen ve öğrencilere iyi tatiller dileklerinde bulundu.

Karne ve ödüllerin dağıtılmasından sonra bayrak töreni yapıldı. Dönemin son İstiklal Marşı hep birlikte coşkuyla söylenerek öğretmen öğrenciler için tatil başlamış oldu. 2022-2023 eğitim öğretim yılı 12 Eylülde başlayacak.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21