24 Haziran’da 6 Oflu milletvekili mecliste

Milletvekili seçimlerinde hemen hemen her dönemde meclise çok sayıda Oflu milletvekili girmeyi başarırken Trabzon'dan Oflu vekil meclise girememesine rağmen Türkiye genelinde 6 Oflu vekil meclise girmeyi başardı.

24 Haziran’da 6 Oflu milletvekili mecliste
banner71
HABERİN GALERİSİ
MECLİSTE 6 OFLU VEKİL

MECLİSTE 6 OFLU VEKİL

24 Haziran Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem milletvekilliği genel seçimlerinde çeşitli illerden 6 Oflu Milletvekili meclise girmeyi başardı.

 

SÜLEYMAN SOYLU

7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde meclise AK Parti’den Trabzon Milletvekili olarak giren ve önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, ardından da İçişleri Bakanı olarak görev yapan Süleyman Soylu, 24 Haziran seçimlerinde ise İstanbul 2.Bölgeden AK Parti’den milletvekili seçildi.

 

BERAT ALBAYRAK

7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde meclise AK Parti’den İstanbul Milletvekili olarak giren Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dernekpazarılı hemşerimiz Berat Albayrak bu seçimde de yine AK Parti’den İstanbul Milletvekili olarak meclise girdi.

 

EROL KAYA

24., 25. ve 26. Dönemde üç dönem AK Parti’den İstanbul Milletvekili olarak meclise giren ve Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Hayratlı hemşerimiz Erol Kaya, 27.dönemde de meclise AK Parti’den İstanbul Milletvekili olarak girerek üst üste dört dönem milletvekili seçilerek bir rekora da imza attı.

 

FUAT KÖKTAŞ

7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde meclise AK Parti’den Samsun Milletvekili olarak giren Samsun Eski İl Başkanı Oflu hemşerimiz Fuat Köktaş, 24 Haziran seçimlerinde de yeniden AK Parti’den Samsun milletvekili olarak meclise girmeyi başardı.

 

SAMİ ÇAKIR

1 Kasım 2015 seçimlerinde AK Parti’den Kocaeli Milletvekili olarak seçilerek Meclise giren Oflu hemşerimiz Sami Çakır,  Haziran seçimlerinde de yeniden AK Parti’den Kocaeli Milletvekili seçilerek yeni dönemde de mecliste milletvekili olarak görev yapacak.

 

HAYRETTİN NUHOĞLU

Nuhoğlu Vakfı Kurucu Başkanı olan Of Hayratlı hemşerimiz Hayrettin Nuhoğlu, İYİ Parti’den İstanbul Milletvekili seçilerek meclise girdi. Daha önce MHP’den aday olan Nuhoğlu, İYİ Parti’nin kurucuları arasında yer alarak Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 3 yıl Önce

HEMŞERİLERİMİZE BAŞARILAR DİLER, YOLUNUZ AÇIK OLSUN İNŞALLAH.

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 3 yıl Önce

OFLU OLARAK GURURLUYUZ.ALLAH DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE HER HANGİ BİR ZEVAL VERMEZ İNŞALLAH.HEMŞERİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21