banner80

TDF’li gençler Yattara ile coştu

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kollarının organizesi ile Trabzonsporlu Gençler ile bir araya gelen İbrahim Yattara gençlerle Trabzonspor anılarını paylaştı.

TDF’li gençler Yattara ile coştu
banner71

Trabzonspor'a geldiği günden beri takımın en sevilen simalarından biri olan ibrahim Yattara'nın Trabzon sevgisi bitmek bilmiyor.

 

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kollarının organizesi ile  Trabzonsporlu Gençler ile bir araya gelen İbrahim Yattara  gençlerin sorularını yanıtladı hatıralarını anlattı.

 

“Ben İbrahim Yattara  selamun aleykum” diyerek konuşmasına başlayan Yattara, “Trabzon ismini duyunca ben çok değişik duygulara kapılıyorum. Trabzon’u ve Trabzonluları çok seviyorum. Benim ikinci vatanım burası. Bize Her Yer Trabzon. Bu cümleyi her yerde gururla söylüyorum. 2010-2011’in şampiyonu Trabzonspor’dur” dedi.

 

AYAZ; 26 YILLIK BİRİKİM

Böyle güzel gençleri bir arada bulmanın kolay olmadığını belirten TDF Başkan Vekili Oflu hemşerimiz Hüseyin Ayaz; “Kolay değil elbette yirmi altı yıllık  sivil toplum örgütlerinde emeğimizin karşılığı bu olsa gerek. Trabzonspor'umuzun sevilen simalarından herkesin gönlünde taht kuran bir yıldız aramızda. İbrahim Yattara kardeşimiz aramıza hoş geldin. Bu gençlerin isteğini kırmayarak bizleri onurlandırdın. Konumuz elbette Trabzon ve Trabzonspor. Biz Trabzon Dernekleri Federasyonu yönetimi olarak Trabzonspor'umuzun kupasını çalan şikecilere karşı kartal karayemiş tesislerinde yaptığımız seminerde Trabzonspor’umuza gönül veren emek veren herkesi davet ettik dolu dolu bir panel yaptık. Dönemin Kulüp Başkanı Sayın Sadri Şener bir taraftan takımı şampiyon yaptı ama diğer taraftan haklı şampiyonluğumuzu savunamadı” ifadelerini kullandı.

 

OFLU EMRE VURAL DA KATILDI

Trabzonspor’un olduğu her platformda kendini gösteren ve yazdığı haberlerle taraftarın gönlüne su serpen Emre Vural'ın da katıldığı etkinlikte Vural Trabzonlu Gençlerin sorularını cevapladı. Of’un Aşağı Kışlacık Mahallesi Nüfusuna kayıtlı olan Emre Vural Samsun’da ikamet ediyor.

 

Trabzonlu gençlerle  bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Vural; “Trabzonspor Kulübüne üye olalım. Kendi paramızla mutlaka üye olalım. Yarın ertesi gün  hesap sorma hakkınız olsun. Bu kulüp hepimizin. Hem maddi destek olalım hem de manevi olarak zaten çoğumuz maçlara gidiyoruz. Takımı yalnız bırakmayalım” diye konuştu.

 

APOLAS LERMİ DE KONUK OLDU

Karadeniz’in sevilen sanatçılarından  Apolas (Abdullah) Lermi de geceye renk katanlar arasında idi. Gecenin en süpriz olayı ise Emre Vural'ın Babası Ali Vural ile gençlik arkadaşı olan Başkan Vekili Hüseyin Ayaz’ın otuz üç yıl sonra bir araya gelmiş olması oldu.

 

Trabzonsporlu gençler  İbrahim Yattara'ya üzerinde İngilizce “Yalnız Değilsin” yazılı forma hediye ettiler. İbrahim Yattara ve Emre Vural adına Tema Ormanında  hatıra ağaç diken gençler Yattara ve Vural’a plaket takdim ettiler.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21