Şanlıer ailesinin acı günü

İstanbul’da geçirdiği kaza sonucu vefat eden Şefik Şanlıer (45) İstanbul’da düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Şanlıer ailesinin acı günü
banner71

Aşağı Kışlacık Mahallesi sakinlerinden merhum Hanefi Şanlıer’ın oğlu Şefik Şanlıer (45) İstanbul’a geçirdiği kaza sonucu vefat etti.

 

İstanbul Ümraniye’de Dudullu’daki evine gitmek için caddeden karşıya yaya geçmekte ilken araç çarpması sonucu ağır yaralanan Şanlıer, kaldırıldığı Sancaktepe Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

 

Şefik Şanlıer’in cenazesi Üsküdar Valide-i Atik Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Beykoz Çavuşbaşı’ndakı aile kabristanlığında defnedildi.

 

Ahmet ve Mehmet Şanlıer’in kardeşleri olan Şefik Şanlıer’ın cenaze namazını Samsun eski Milletvekili Musa Uzunkaya kıldırdı.

 

Şefik Şanlıer’in cenazesine İstanbul’da yaşayan çok sayıda akraba komşu ve köylüsü katıldı. Şefik Şanlıer evli ve üç kız çocuk babasıydı. Çevresinde sevilen bir kişi olan Şefik Şanlıer’in ölümü Aşağı Kışlacık Mahallesindeki komşularını

derin üzüntüye boğdu

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21