Şair Yazar İbrahim Yavuz son yolculuğuna uğurlandı

Yazdığı şiirleri ile birçok ünlü sanatçıya beste veren Of’umuzun yetiştirdiği değerlerden biri olan İbrahim Yavuz İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı.

Şair Yazar İbrahim Yavuz son yolculuğuna uğurlandı
banner71

Yazdığı şiirleri ile kendinden söz ettiren ve birçok ünlü sanatçıya beste veren Of’umuzun yetiştirdiği değerlerden biri olan İbrahim Yavuz tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

 

Yıllardır edebiyat üzerine çıkardığı kitaplarında şiire vurgu yaparak gönüllere su seren Yavuz’un cenazesi İstanbul Başakşehir 4.kısım2.etap Salmani Farisi camiinden kaldırıldı.

 

Ömer Döngeloğlu hocanın kıldırdığı cenaze namazının ardından Yavuz’un cenazesi Hadımköy’deki aile kabristanlığında defnedildi.

 

Cenaze namazına AK Parti İstanbul 3.bölge Milletvekili Harun Karaca, İstanbul Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Kars Akyaka Kaymakamı Hasan Sazkaya, İstanbul Başakşehir Belediye Başkan Yardımcıları Muammer Çınar ile Sebahattin Kayaz, Başakşehir CHP İlçe Başkanı Özgür Karabat, SP Başakşehir İlçe Başkanı Orhan Babacan, Başakşehir Sivil Toplum Platformu Başkanı Sayın Mehmet Sevgi, Yeryüzü İyilik Hareketi Derneği Genel Başkanı Mustafa Karaca, Karadeniz Dernekleri Konfederasyon Başkan Yardımcısı Abdullah Sadıkoğlu, Of Kıyıboyu Dernek Başkanı Hasan Kolenoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Saraçlı Köyü Dernek Başkan Yardımcısı Ahmet Osmanoğlu katıldı.

 

Merhum Şair Yazar İbrahim Yavuz için akşam namazı sonrasında da Hatim okundu ve dua yapıldı.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21