banner80

Oflu Gazeteci Sadullah Dervişoğlu’na bıçaklı saldırı

İstanbul’da tinercilerin saldırısına uğrayan Of Havadis İstanbul Temsilcisi Oflu Gazeteci Sadullah Dervişoğlu, yaralı halde peşlerinden koştuğu saldırganları polise yakalatmayı başardı.

Oflu Gazeteci Sadullah Dervişoğlu’na bıçaklı saldırı
banner71

Of Havadis Gazetemizin İstanbul Temsilciliği görevini başarıyla yürüten, Of’un ve Trabzon’un haberlerini Of Havadis ve bölge basını aracılığıyla memleketteki ve gurbetteki hemşerilerine duyurmayı başaran Oflu Hemşerimiz Gazeteci Sadullah Dervişoğlu, tinercilerin bıçaklı saldırısına uğradı.

 

Akşam saatlerinde iş çıkışı evine dönmekte olan Dervişoğlu, Güngören’de tinerci oldukları belirlenen 5 kişi tarafından saldırıya uğradı. Saldırı karşısında direnen Dervişoğlu, sağ ayağından bıçaklandı.

 

Yaralı olduğu halde kendisine saldıran ve bıçaklayan saldırganların peşinden koşan Dervişoğlu, bir yandan olayı polise bildirirken bir yandan da saldırganları yakalamaya çalıştı. Saldırganları yakalamayı başaran Dervişoğlu, kısa süre olay yerine intikal eden polislere teslim etti.

 

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan ve tedavi altına alınan Dervişoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Of Havadis ailesi olarak Sayın Dervişoğlu’na geçmiş olsun dileklerimiz iletiyor, Allah’tan acil şifalar diliyor ve bir an evvel görevine dönmesini bekliyoruz. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

HEMŞERİMİZE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE SAĞLIKLI VE SIHATLI ÖMÜRLER DİLERİM.

Mehmet VURAL
Mehmet VURAL - 4 yıl Önce

Sevgili kardeşim Sadulah Dervişoğluna geçmiş olsun.Rabbim bizleri ve tüm sevdiklerimizi kaza bela tüm şerlerden korusun.Amin.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21