banner80

Oflu Çapoğlu’ndan sinemaya yatırım

Sinemaya yaptığı yatırımlarla dikkatleri üzerine çeken Oflu İşadamı Zafer Çapoğlu, “Sinema yapımcılığına para kazanmak için değil, sinema aşığı olduğum için girdim” dedi.

Oflu Çapoğlu’ndan sinemaya yatırım
banner71

Boss Medya logosu altında son dönem sinemaya yaptığı yatırımlarla dikkatleri üzerine çeken Oflu İşadamı Zafer Çapoğlu, sinema yapımcılığına para kazanmak için değil, sinema aşığı olduğu için girdiğini ifade etti.

 

Çapoğlu  son zamanlarda sinemaya yaptığı yatırımlarla kendinden söz ettiriyor. İSTOÇ’da açtığı lüks araç satışı işine 15 milyon gibi önemli bir nakitle giriş yapan Çapoğlu, ticaretten kazandığı parayı sinemaya yatırdığını söyledi.

 

Çapoğlu, Mayıs ayında çektiği “Ah Be İstanbul” isimli sinema filmini Ekim ayı gibi vizyona sokmaya hazırlanırken bir yandan da yeni projelerin peşinden koşuyor.

 

 “Sinema filmine başlamadan önce bütçemi belirliyor ve çekebileceğim senaryoları araştırıyorum” diyen Çapoğlu “Ah Be İstanbul” isimli sinema filmi vizyondayken yeni film çalışmalarının başlayacağını söyledi.

 

Yeni çekeceği sinema filmi için 5 milyon lira gibi bir bütçe ayırdığını ifade eden Çapoğlu; bazı oyuncularla vereceği lüx araç karşılığında şimdiden söz kestiğini de sözlerine ekledi.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21