banner80

Dervişoğlu ve Atlı ailelerinin mutlu günü

İstanbul Küçkçekmece’de düzenlenen düğün töreni ile Zeki Dervişoğlu ile Burcu Atlı dünya evine girdiler.

Dervişoğlu ve Atlı ailelerinin mutlu günü
banner71

Güngören’in iş, siyaset ve sanat camiasının renkli simaları Atlı ve Dervişoğlu ailelerinin nikah merasiminde bir araya geldiler.

 

Burcu Atlı ve Zeki Dervişoğlu'nun bir ömür boyu sürecek yolculuğa attıkları ilk adımlarında dostları ve sevenleri kendilerini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

 

Küçükçekmece Belediyesi Zambak Nikah salonunda düzenlenen nikah merasimine Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıkkutlu, Ak Parti Güngören Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Tarık Kambur, Ak Parti  Güngören İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Güngören Trabzonlular Derneği Başkanı İbrahim Yılmaz, Of Saraçlı Dernek Başkanı Mustafa Bahri Vahapoğlu, İstanbul Fatih Müftüsü Vahap Kapıcıoğlu,  Karadeniz’in sevilen seslerinden Erkan Yeşilyurt ve Bayram Dincer, Karacalar Aile Dernek Başkanı Ali Karaca, Gazeteci Aytekin Akay, Of Kıyıboyu Mahalle Muhtarı İhsan Köseoğlu, Of Kıyıder Dernek Başkan Yardımcısı Ali Köseoğlu, İksenitliler Denek Başkanı Ömer Okumuş ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Nikah merasiminin ardından davetlilere hayatlarını birleştiren Burcu ve Zeki’ye takılarını sundular. Nikah töreni hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21