Cumder'den Başkan Uğur Kılıç'a ziyaret

Cumder Başkanı Yaşar Çakır ve Başkan Yardımcısı Abdullah Koç Türkiye Hentbol Federasyonu başkanlığına seçilen Cumapazarlı Uğur Kılıç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumder'den Başkan Uğur Kılıç'a ziyaret

Merkezi İstanbul’da bulunan Of Cumapazarı Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yaşar Çakır, Başkan Yardımcısı Abdullah Koç ile birlikte Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanlığına seçilen Cumapazarılı hemşerimiz Uğur Kılıç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak kendisini tebrik ettiler.

Başkan Çakır yaptığı açıklamada; “Cumapazarı Derneği olarak Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanlığına seçilen dernek üyemiz Of Cumapazarlı hemşehrimiz Uğur Kılıç'a Türkiye Hentbol Federasyonu İstanbul ofisinde hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak derneğimiz adına şilt takdimi yaptık. Ayrıca başkanımız ile Of ve Cumapazarımızda Hentbol sporunu yaygınlaştırmak için hem Of ilçemizde hem de Cumapazarı’nda gerekli çalışmaların yapılması sözünü aldık. Önümüzdeki günlerde ilgililer ile görüşülerek gerekli çalışmalara başlayacağız. Sayın Hentbol Federasyonu Başkanı değerli insan Uğur Kılıç beye bizlere gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı kendisine Cumapazarı Derneği adına teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2022, 20:29

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21