banner80

CHP’li Çebi’den TDF’ye ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Akif Hamza Çebi Trabzon Dernekleri Federasyonunu ziyaret ederek Genel Başkan v Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet etti.

CHP’li Çebi’den TDF’ye ziyaret
banner71

1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26.dönem milletvekili genel seçimleri öncesinde milletvekili adaylarının siyasi çalışmaları yoğun bir tempoda devam ediyor.

 

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Araklılı Akif Hamza Çebi Trabzon Dernekleri Federasyonunu ziyaret etti.

 

Ziyarette; Genel Başkan Mustafa Demir, Siyaset Komisyonu Başkanı Yusuf Kızıldağ, yönetim kurulu üyeleri, TDF Kadın Kolları Başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri TDF Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları hazır bulundular. 

 

Genel Başkan Mustafa Demir’in Federasyon çalışmaları hakkında kısa bilgiler verdiği ziyarette özellikle Trabzon’un orman arazileri, yayla yolları, Uzungöl gibi çevre sorunları yanında, vatandaşın sağlık ve emeklilik problemleri hakkında yoğun bir soru-cevap trafiği yaşanan ziyarette Çebi, sorulara cevap verdi. 

 

Ziyaretin anısına Genel Başkan Mustafa Demir Akif Hamza Çebi'ye plaket takdim etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21