Cevat Dervişoğlu Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu

Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Oflu hemşerimiz Cevat Dervişoğlu, Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Cevat Dervişoğlu Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu

Kısa bir süre önce Milli Eğitim Bakanlığı görevine atanan Mahmut Özer, göreve başlamasının ardından bürokratlarını değiştirmeye devam ediyor. Merkez teşkilatında yaptığı değişikliklerin ardından taşra teşkilatlarında da değişim sürüyor. İl ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde de değişiklikler yapılıyor.

Başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Bayrampaşa Milli Eğitim Şube Müdürü Oflu hemşerimiz Cevat Dervişoğlu, Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

Cevat Dervişoğlu Kimdir?

1978 yılında Of’ta doğan Cevat Dervişoğlu, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayan Dervişoğlu, Beyoğlu ve Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde Şube Müdürü olarak görev yaptı.

Yaklaşık 2 yıldır Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini yürüten Cevat Dervişoğlu, 2021 yılı Ekim ayında Avcılar İlçe Milli Eğitim müdürü olarak atandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 21:43

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21