Başkan Yılmaz Düzköy ve Yomra başkanlarını ağırladı

Güngören Trabzonlular Derneğinin konuğu olan Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara ile Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık hemşerileri ile hasret giderdiler.

Başkan Yılmaz Düzköy ve Yomra başkanlarını ağırladı

Kurulduğu günden beri hemşerilerini bir araya getirmeye devam eden Güngören Trabzonlular Derneği başkan ve yönetimi çalışmalarından ödün vermiyor. Dernek Başkanı İbrahim Yılmaz, Trabzonluları buluşturmaya ve kucaklaştırmaya devam ediyor.

Başkan Yılmaz, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ile Düzköy Belediye Başkanı Yılmaz Ankara'yı dernek merkezinde ağırladı.

Programda Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Ergül, Ak Parti İlçe Başkanvekili Ali Parlak, İyi Parti Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili İbrahim Özkan, İyi Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Selma Sarıcaoğlu, İyi Parti İlçe Başkanı Pelin Sellitepe Turan, Başkan İbrahim Yılmaz ve Kadın Kolları Başkanı Nuray Muş Aydın Sevgi Arslan, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri hazır bulundu.

Başkan Yılmaz, hoş geldiniz konuşmasının ardından dernek çalışmaları hakkında kısa bir sunum yaparak çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ise yaptığı açıklamada memnuniyetini dile getirerek Başkan Yılmaz ve ekibini tebrik etti. Yomra ile ilgili yaptıkları projelerden bahseden Başkan Bıyık; “Bölgemizde turizm odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arap ve Rus turistler ağırlıkta olmak üzere ilçemizi ziyaret ederek yaylalarımızı geziyorlar. Bir buçuk yıllık pandemi sürecinin ardından yeniden bir hareketlenme yaşıyoruz. İlçe esnafımız da bu sayede hareketli günler yaşıyor. Umarız Turist gelmeye devam eder ve bölgemiz ve esnafımız ekonomik olarak rahat bir nefes alır” dedi.

Düzköy Belediye başkanı Yılmaz Ankara ise yaptığı açıklamada; “Gurbette hemşerilerim ile buluşmak bir başka başta İbrahim başkana teşekkür ediyorum. Bu sıcak ve güzel ortamı bizlere sağlayıp ve sizlerle buluşturduğu için. Biz de sizleri Düzköy'e davet ediyoruz. Her zaman bekleriz. Yaz kış fark etmez, dört mevsimi güzel bir şehrimiz var. Bu anlamda ilgi alakanızdan dolayı Başkan Yılmaz'a ve sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz gecenin anısına konuk başkanlara dernek merkezinde düzenlenen Fliografi Kursunda kursiyerlerin hazırladığı el emeği ve göz nuru Türk Bayrağı ile Atatürk Portresi takdim etti.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık da hizmetlerinden dolayı Başkan İbrahim Yılmaz'a plaket takdim ederek teşekkür etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21