banner80

Ballıca Derneği’nin yeni başkanı Faruk Koç

Of Ballıca Derneği’nde tek listeyle gidilen seçimde Faruk Koç, oy birliğiyle Ballıca Derneği’nin yeni başkanı oldu.

Ballıca Derneği’nin yeni başkanı Faruk Koç
banner71

Of Ballıca Derneğinin Bayrampaşa’daki merkezinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul toplantısında tek listeyle gidilen seçimde başkanlığa Faruk Koç seçildi.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongre Hüseyin Çakır’ın Divan Başkanlığına gerçekleştirildi.

 

Yönetim Kurulu Üyesi Müslüm Yavuz denetleme ve faaliyet raporunu okudu ve Genel Kurul üyeleri oy birliğiyle raporları ibra etti. Ardından Muhasip Üye Cengiz Aktürk’ün okuduğu gelir-gider tablosu da kongre tarafından ibra edildi.

 

Dernek yönetim kurulu üye sayısının 15’ten 25’e çıkarma yetkisinin yönetim kuruluna verilmesi yönündeki tüzük değişikliği de oy birliğiyle kabul edildikten sonra seçime geçildi.

Salonda başka liste çıkmayınca Faruk Koç’un listesi tek liste olarak seçime girdi ve mevcut liste yeni dönemde oy birliğiyle göreve getirilmiş oldu.

 

Başkan Faruk Koç, seçimin ardından kısa bir teşekkür konuşması yaparak, 2005 Yılında Ballıca Derneğini kuran Ali Ulusoy başta olmak üzere, Kurucular kuruluna, bu güne kadar başkanlık yapan Nasuhi Günay ve son başkan Adem Ballı’ya yaptıkları hayırlı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 

Yeni dönemde birinci amaçlarının Derneğe ait bir mülk almak olduğunu, kira ile bu durumun sürdürülemeyeceğini ifade eden Koç; “Yni seçilen yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte iyi bir sinerji yakalayarak amaçlarımızı gerçekleştirmek istiyoruz ”dedi.

 

Seçimin ardından Başkan Faruk Koç, bir önceki Başkan Adem Ballı’ya yaptıkları hayırlı hizmetler nedeniyle bir plaket tadim etti.

 

Of Ballıca Derneği’nin 25 kişilik yeni yönetimi şu isimlerden oluştu;

Başkan Faruk Koç, Yönetim Kurulu Üyeleri; Hasan Karakaş, Ahmet Yavuz, Mehmet Albayrak, Murat Atasoy, Hasan Banzaroğlu, Ömer Ballı, Faruk Albayrak, Cengiz Aktürk, Reşat Albayrak, Müslüm Yavuz,  Mustafa Balcı, Adem Ballı, Muammer Kuzu, Sami Keleş, Süleyman Bilgin, İdris Keleş, Bayram Ali Çakır, Yaşar Veisoğlu, Mustafa Yaşar, Sadullah Kabahasanoğlu, Necati Ballı, Tahir Albayrak, Abdülhamit Ersoy, Halit Terzioğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21