banner80

Aziz Nuhoğlu son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul’da vefat eden Of-Hayrat Kadıköy Dernek Başkanı Av. Aziz Nuhoğlu, düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Aziz Nuhoğlu son yolculuğuna uğurlandı
banner71

Bir süre önce yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak dün İstanbul’da vefat eden Of-Hayrat Kadıköy Dernek Başkanı Av. Aziz Nuhoğlu, bugün ikindi namazını müteakip Üsküdar Şakirin Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Ümraniye Ihlamurkuyu’da bulunan aile kabristanında toprağa verildi.

 

Aziz Nuhoğlu’nu cenazesinde zaman zaman dolu yağışına varan olumsuz hava şartlarına rağmen dost ve hemşehrileri yalnız bırakmadı. Başta CHP Milletvekili Fikri Sağlar ve Kadıköy Kaymakamı Tuncay Sonel olmak üzere Of-Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral, Prof. Dr. Ali Akyüz ve birçok Oflu STK başkan ve temsilcisi cenazeye katılanlar arasındaydı.

 

Aziz Nuhoğlu kimdir?

1950 yılında Hayrat’ta doğdu. İlköğretimini Hayrat’ta bitirdikten sonra Trabzon Lisesi’nden mezun oldu. Yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 1971’de tamamladı. 1972 yılında İstanbul Barosu’na kaydoldu. 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Birinci ve İkinci Barış Harekâtı’nda adli müşavir olarak görev yaptı, gazilik unvanını aldı. 40 yılı aşkın süredir serbest avukat olarak kendisine ait Kadıköy İstanbul’daki ofisinde çalışmalarını sürdürmekte olan Aziz Nuhoğlu, evli ve iki çocuk babasıydı.

 

Haber: Sadullah Dervişoğlu

Foto: Abdullah Gözaydın

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

ALLAH RAHMET ETSİN VE GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21