Of Havadis’ten Hayrat Kaymakamı Zor’a hayırlı olsun ziyareti

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ile Yayın Kurulu Üyelerimiz İzzet Keleş ve Mustafa Yaşar, Hayrat Kaymakamı Orçun Cüneyt Zor’u makamında ziyaret etti.

Of Havadis’ten Hayrat Kaymakamı Zor’a hayırlı olsun ziyareti

Of Havadis Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ile Yayın Kurulu Üyelerimiz İzzet Keleş ve Mustafa Yaşar, Hayrat Kaymakamı Orçun Cüneyt Zor’u makamında ziyaret etti.

106. Dönem Kaymakamlık Kursunu başarıyla tamamlayarak Eylül ayında Hayrat Kaymakamlığı görevine atanan Orçun Cüneyt Zor’u makamında ziyaret eden Of Havadis yönetimi, kendilerine hayırlı olsun dileklerini iletiler.

Kaymakam Zor’a yeni görevinde başarılar dileyen Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar; “Pandemi süreci nedeniyle biraz gecikmeli olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaretle sayın kaymakamımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diledik ve kendisine görevinde başarılar diledik. Malum süreçte zor şartlarda halkımıza sorunsuz bir şekilde hizmet sunmak amacıyla yoğun mesai harcayan mülki idare amirlerimize bu vesile ile teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde göreve başlayan mülki idare amirlerimizin heyecanlarını ve kalitelerini görmek bizleri mutlu ediyor. İnşallah önce Hayrat’ımıza daha sonra da ülkemizin diğer güzel bölgelerinde halkımız için önemli hizmetler edeceklerine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Zor, Of Havadis yönetimine teşekkür etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21