banner80

Hayrat Müftüsü Hasan Güneş veda etti

Trabzon İl Müftü Yardımcılığına atanan Hayrat Müftüsü Hasan Güneş, düzenlenen veda yemekle çalışma arkadaşlarına veda etti.

Hayrat Müftüsü Hasan Güneş veda etti
banner71

Hayrat Müftüsü Hasan Güneş, Trabzon İl Müftü Yardımcılığına atandı. Güneş’in Tarbzon’a atanması nedeniyle Hayrat Din Görevlileri Derneği tarafından veda yemeği düzenlendi.

 

Of Sahil Tesisleri Ali Usta Yemek Salonunda düzenlenen yemeğe Hayrat Kaymakamı Ömer Dereci, Trabzon İl Müftüsü Veysel Çakı, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Of, Çaykara, Dernekpazarı, Sürmene, Araklı ve Arsin Müftülerinin yanı sıra Hayrat’ta görev yapan Din Görevlileri katıldı.

 

Yemekte konuşan İl Müftüsü Veysel Çakı, başarılı çalışmalarıyla takdir toplayan Müftü Güneş’in Hayrat’tan ayrılması nedeniyle üzgün olduklarını, ancak Trabzon Müftülüğünde beraber çalışacakları için de mutlu olduklarını ifade etti.

 

Hayrat’a yapmış olduğu hizmetler nedeniyle Kaymakam Ömer Dereci ve Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu’nun teşekkür ettiği Müftü Güneş, kendisini böylesine güzel bir veda töreni ile uğurladıkları için Din görevlilerine ve yemeğe katılan herkese teşekkür etti.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
adnan kurt
adnan kurt - 10 yıl Önce

bu kadar şaşaya ne gerek var o yemegin parasıyla ofta bir fakir kukara 1 ay saglam doyar nerde sizin adaletiniz sadece bu yemek için degil lafım bir gelecek yemek biri gidecek yemek ne bu ya hz ömer adaleti nerde gösteriş gösteriş

mehmet
mehmet - 10 yıl Önce

yemeğin parasını müftümüze biz imamlar verdik sallama yorumlar yapma

engin koç
engin koç - 10 yıl Önce

sayın hasan güneş hocamla yaklaşık 5 sene mutlu huzurlu hizmet dolu görev yaptık kendisine mesleki hayatında başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21