banner80

Of Havadis’ten Meram Belediye Başkanına ziyaret

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Konya’nın Meram Belediye Başkanı Dr. Serdar Kalaycı’ı ziyaret etti.

Of Havadis’ten Meram Belediye Başkanına ziyaret
banner71
Gazetemizin ve Web sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar, Meram Belediye Başkanı Dr. Serdar Kalaycı ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Hakan Arıcı’yı makamlarında ziyaret etti.
 
Kardeşinin Üniversite kaydı için Konya’ya giden Yaşar, üniversite yıllarından tanıştığı ve Geçen yaz Of’ta ağırladığı Başkan Kalaycı, Başkan Yardımcısı Hüseyin Hakan Arıcı ve Özel Kalem Müdürü İlyas Poyrazer tarafından ağırlandı.
 
Ziyareti ile ilgili bilgi veren Yaşar, “yoğun programları arasında bizlere zaman ayıran Sevgili Başkanımız Kalaycı’ya, Başkan Yardımcısı Hüseyin Hakan beye ve Özel Kalem Müdürü arkadaşımız İlyas beye çok teşekkür ediyorum. 15 yıl önce öğrencilik yıllarımızda konakladığımız mekanları yeniden görmek bizleri heyecanlandırdı. Kalıcı ve uzun ömürlü dostlukların güzelliğini yaşadık. İnsan bir gün sonrasının ne olacağını pek kestiremiyor. 15 yıl önce bugünü yaşayacağımızı hayal bile edemezdik. Ama zaman nelere kadir. Serdar Başkanımız iyi bir ekip kurmuş ve Meram Belediyesi’nin kısa sürede ayağa kaldırmış. Bu da ekip ve başarılı bir takım çalışmasının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Sayın başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ferhat şentürk
ferhat şentürk - 10 yıl Önce

kardeş beledıye başkanının odasına nasıl gitilmesını ögrenmelıyız terlık olmaz

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21