Of Havadis 700.sayısında

12 Eylül 2007 tarihinde kurulan ve 18 Eylül 2007 tarihinde yayınlanan ilk sayısı ile Oflularla buluşan Of Havadis, 16 Şubat 2021 tarihli sayısıyla 700.sayısına ulaştı.

Of Havadis 700.sayısında

14 yıldır aralıksız olarak her hafta Salı günleri okurlarıyla buluşan Of Havadis, “Of'un Haber Merkezi” sloganıyla çıktığı yayın hayatında uzun soluklu yayınıyla Of'un basın tarihindeki önemli bir yere sahip oldu.

www.ofhavadis.com web sitesi aracılığı ile Of'a ve Of dışında yurdun çeşitli bölgelerinde hatta yurt dışında yaşayan Oflular'a, Of'ta ve Of dışında yaşanan ve Ofluları ilgilendiren haberleri sıcağı sıcağına anlık olarak ulaştıran Of Havadis, haftada bir yayınlanan gazete aracılığı ile de Of'ta yaşananları güncel olarak Oflulara ulaştırıyor.

Of'a kültürel ve sosyal anlamda önemli bir değer kattıklarını belirten Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar; “14 yıl önce yola çıktığımızda bugün geldiğimiz noktayı bizler bile hayal edememiştik. Ama şükürler olsun ki bugün 700.sayımızla siz değerli okurlarımızın, takipçilerimizin huzurundayız. Dile kolay. 14 yıl ve tam 700 hafta. Her hafta ciddi bir emek veriyoruz. Gazetecilik her geçen gün daha da zorlaşıyor. Rabbim sağlık ve ömür verdikçe, imkanlarımız elverdiği müddetçe Of Havadis’imiz ile Of’umuza değer katmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 18:45

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21