banner80

Of Havadis 194.Sayısı yayında

Gazetemizin 194. sayısı okurlarıyla buluştu.

Of Havadis 194.Sayısı yayında
banner71
HABERİN GALERİSİ
Of Havadis 194.Sayı

Of Havadis 194.Sayı

Of Havadis, okurlarıyla buluşmaya devam ediyor.

2007 yılında kurularak yayın hayatına başlayan ve aralıksız olarak her hafta okurlarıyla buluşan gazetemiz Of havadis, 194.sayısına ulaştı.

Of'un gündemini en iyi takip eden, bölge ve ulusal gazetelere servis ederek Of'un sesini tüm Türkiye'ye ve Dünyaya duyuran Of Havadis, Of'un rakipsiz gazetesi olarak yayın hayatına devam ediyor.

12 Haziran seçimleri öncesinde Of'ta yaşanan tüm siyasi gelişmeleri parti ve kişi ayrımı yapmaksızın okurlarına duyuran Of Havadis, siyasi gündem arasında normal gündemi de yakından takip ederek okurlarına sunmayı başardı.

Yaklaşık 2 aylık seçim sürecinin son sayısına iddialı bir manşetle çıkan Of Havadis, 12 Haziran seçimlerinde Tüm Türkiyte'nin vekil seçeceğini ancak Of'un bakan seçeceği iddiasıyla okurlarıyla buluştu.

Of Havadis; Of, Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı bölgesinin tek temsilcisi olarak Ak Parti'den Trabzon Milletvekili adayı olan Bayraktar'ın seçimlerin ardından kurulacak 61.Hükümette Bakan olacağını iddia ederek farklı bir manşetle çıktı.

Bayraktar'ın seçim sürecinde Trabzon'daki çaşlışmalarını ve Trabzon'un büyük projelerinin hep Bayraktar tarafından gündeme getirildiğini ve takip ettiğini duyuran Of Havadis, haberini bu çalışmalara dayandırdı.

İşte 12 Haziran öncesi Of Havadis Gazetesi'nin son sayısı;

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21