İlçe Gazete Yöneticileri Maçka’da buluştu

İlçelerde yayımlanan ve Resmi İlan almaya haiz gazetelerin imtiyaz sahipleri ve yöneticileri, Maçka Haber Gazetesi’nin misafiri oldular.

İlçe Gazete Yöneticileri Maçka’da buluştu

Trabzon’un ilçelerinde yayınlanmakta olan Resmi İlan alma yetkisine sahip gazetelerin idareci ve yöneticileri düzenli toplantılarına devam ediyor.

 

İlki Of’ta gazetemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıların ikincisi Vakfıkebir Büyük Liman Postası Gazetesi’nin ev sahipliğinde yapılmıştı. Üçüncü toplantı ise Maçka’da yayınlanan Maçka Haber Gazetesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Maçka İpekyolu Park Hotel’de düzenlenen yemeğe Maçka Kaymakamı Ümit Cavuldak, eşi Tuğba Cavuldak, Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç, İl Basın Halkla İlişkiler Müdürü Salih Özkan, Maçka CHP İlçe Başkanı Musa Turan, CHP İlçe Yöneticisi Kani Bahçekapılı, Maçka Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Duygu Karahasanoğlu, Genel Yayın Yönetmeni Nedim Mollaveisoğlu, Haber Müdürü Fatma Karahasanoğlu, Beşikdüzü Objektif Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muhammed Taş, Vakfıkebir Büyükliman Postası Gazetesi Yazı işleri Müdürü Ahmet Kamburoğlu, Akçaabat Yeni Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi İsmail Topal, Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş katıldı.

 

Sıcak ve samimi ortamda yenen akşam yemeğinde gazeteciler Kaymakam Çavuldak, Başkan Genç ve diğer davetlilerle sohbet ettiler.

 

Yemeğin ardından İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Salih Özkan, gazetecilerle sohbet toplantısı yaptı. Toplantıda gazete sahipleri bazı kurumların 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun ilanlarla ilgili hükümlerini yerine getirmedikleri ve bu nedenle de hak kaybı yaşadıklarını dile getirerek valiliğin bu konuda ilgili kurumları uyarmalarını istediler.

 

Yapılan toplantı ve çay sohbetinin ardından gece sona erdi. Yemeğe katılan gazeteciler, kendilerini nezih bir ortamda ağırlayan Maçka Haber Gazetesi sahibi ve yöneticilerine teşekkür ettiler.

 

Bir sonraki toplantının Beşikdüzü Objektif Gazetesi sahibi Muhammet Taş’ın ev sahipliğinde yapılmasına karar verildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21