Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar, ziyaretlerine başladı

Halı saha maçında ayağı kırılan ve ameliyat olan Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, evden dışarı çıkarak Kaymakam Tuncay Sonel'i makamında ziyaret etti.

Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar, ziyaretlerine başladı

28 Mayıs Pazartesi günü akşamı halı saha maçında ayağı kırılan ve Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Hastanesinde Op. Dr. İsmail Yükünç tarafından ameliyat edilen Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, evden dışarı çıkmaya başladı.

 

Hastanedeki bir haftalık tedavisinin ardından 3 haftadır da evinde istirahat eden Yaşar, rutin hayatına dönmenin hazırlıklarına başladı.

 

Cuma Namazı için evinden çıkan Yaşar, namazın ardından gazetemizdeki Ofisine uğradı. Uzun süredir uzak kaldığı ofisinde Gazetemiz Sorumlu Müdürü Şefik Üstündağ’dan çalışmalar hakkında bilgiler alan Yaşar, daha sonra Kaymakamlık Makamına geçti.

 

Kaymakam Tuncay Sonel’i ziyaret eden Yaşar, Kaymakam Sonel’le bir süre sohbet etti.

 

Kaymakam Sonel tarafından yaptırılan Engelli ve Yaşlı Asansörünü kullanarak 3.kattaki Kaymakamlık Makamına çıkan Yaşar, “İnsanoğlu damdan düşünce ancak halden anlıyor. Of’taki çoğu evde ve çoğu kurumlarda asansör yok. 5 katlı apartmanda oturuyorum ve maalesef binamızda asansör yok. Kaymakamlıkta da yıllarca böyle bir asansör yoktu. Sağolsun Sayın Kaymakamımız bu ihtiyacı görerek yaşlı ve hasta insanlarımız için çok önemli bir ihtiyaç olan asansörü yaptırdı. Bizde bugün damdan düşmüş biri olarak asansörün ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu bire bir yaşayarak ve onun rahatlığını görerek sayın kaymakamımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaymakam Sonel’in kendisini Hastanede ve evde ziyaret ederek yalnız bırakmadığını belirten Yaşar, “Sayın Kaymakamımız her ortamda olduğu gibi hastalık dönemimizde bizlerle fazlasıyla ilgilendi. Daha önceleri bu ziyaretlere bizler de eşlik ediyorduk. Haberleştirdiklerimizin mislisi kadar haberleştirmediğimiz ziyaretleri oluyordu. Bizler yoruluyorduk ama o yorulmuyordu. Hastalığım döneminde bu ziyaretlerin ne denli önemli olduğunu bir kez daha yaşadım. O nedenle Sayın kaymakamımıza ve diğer tüm ziyaretçi dostlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

2 Temmuz’da alçısının söküleceğini belirten Yaşar, “Yavaş yavaş bıraktığımız yerden hayata devam etmeye hazırlanıyoruz. Yaklaşık bir aydır zorunlu olarak yatıyoruz. İnşallah sorunsuz bir şekilde bu süreci tamamlayarak eski sağlığımıza geri döneceğiz. Of için ve Of halkı için güzel haberlerimize ve koşuşturmacamıza kaldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyareti nedeniyle Yaşar’a teşekkür eden Kaymakam Sonel, “Yüksel bey sevdiğimiz bir kardeşimiz. Onun haberleriyle Of’ta olan bitenden tüm Of’un ve Of halkının haberi oluyordu. Kendisini çok özledik. İnşallah kısa süre içerisinde sağlığına kavuşarak aramıza dönecek” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 10 yıl Önce

sayın YÜKSEL kardesimi iyi gördüm cok sevindim ALLAH taha iyi eder İNŞALLAH, ALLAH sifa versin

fatih kazan
fatih kazan - 10 yıl Önce

ofumuzdan gurbetde haberdar olmamızı sağlayan güzel kardeşim geçmiş olsun..başarılarının devamını dilerim...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21