Erbakan Hoca ve Öngörüsü

Rusya Ukrayna Savaşı nedeniyle TV ekranlarında sıkça konuşulan yeni dünya düzeniyle ilgili Rahmetli Erbakan Hocanının o videosu yeniden gündem oldu. İşte o video…

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ce1X-YgAXOQ

Bu günlerde yayın kuruluşlarında sıkça konuşulan konulardan biride küresel güçlerin egemenliğinde kurulacak yeni dünya düzeni.

Bu konuda önemli açıklamalarda bulunan emekli amirallerimizden Sayın Cihat Yaycı da Türkiye’nin emperyalist güçler tarafından nasıl kuşatıldığını ve önlem alınmasına beyanla; “ABD ve Rusya Türkiye’yi kuşatıyor; Yunanistan’ın Dedeağaç bölgesi başta olmak üzere Ege adalarından Bulgaristan’a kadar askeri üsler kurup silah yığınağı yapan ABD’nin asıl hedefinin Rusya olmadığının Ukrayna’daki savaşla anlaşıldığına dikkat çeken emekli Amiral Cihat Yaycı “Türkiye net bir şekilde çok boyutlu ve çok aktörlü bir şekilde kuşatılmaktadır” dedi. 21.03.2022

Kuşatılmayı net bir şekilde gösteren birde harita yayınladı.

Oysa bütün bunları yıllar önce Büyük devlet adamı ve öngörü sahibi olan rahmetli Erbakan Hocamız bu zalim emperyal güçlerin dünyayı fesada verip, insanlığı kan ve göz yaşına boğacağını her defasında bıkmadan, yorulmadan bizlere haber vermiş, haber vermekle kalmamış ne yapılması gerekenlerinde söylemiş, söylediklerinin bir çoğunu da uygulamaya koymuş.

Ama ne yazık ki üzülerek belirtmek gerekir ki olaylara böylesine öngörülü olan vatan perver büyük bir devlet adamını anlayamadık.

Vatan için millet için yaptığı çalışmaları engelledik, iktidarı engellendi, millet olarak da gereken destek verilmedi.

Şimdi bu günleri görüp de Erbakan gibi bir devlet adamı ve liderin desteklenmemesi ve iktidarının engellemesi ne büyük bir vebali mucip bir durum olduğu apaçık aşikar değil mi?

Yitiğimizi zamanında ve doğru yerde arama bilinçliyle Allah Müslümanları her türlü tefrikadan korusun, birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed F. ULUSAL
Muhammed F. ULUSAL - 2 ay Önce

Allah razı olsun..

Abdülkadir
Abdülkadir - 2 ay Önce

Yaşar hocam tespitlerinize anyen katılıyorum Erbakan hocamızdanda Allah razı olsun mekanı cennet olsun inşAllah

Rumuz OF
Rumuz OF - 2 ay Önce

Bugün bu konuda televizyonlarda yapılan açıklamalar öncekilerin tabırıyle “malumun ilamı”yanı bilinen,açık olan bir şeyi söylemek,bunada dikkat çekmek güzelde rahmetli Erbakan hoca bunları tıkl
yolla r önçe söylerken nerede idiniz? Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu gibi açık yüreklilikle neden hocayı desteklemediniz.
Hepiniz veballesiniz.

Muzaffer HACIAHMETOĞLU
Muzaffer HACIAHMETOĞLU - 3 hafta Önce

Haykır kime lâkin hani sâhipleri yudun,
Ellerdi gidenler sağa baktım sola baktım.

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21