Düzenli ailesinin mutlu günü

Dernekpazarı Temsilcimiz Emekli Öğretmen Fahri Düzenli’nin oğlu Zafer, öğretmen Nurcan Atalay ile hayatını birleştirdi.

Düzenli ailesinin mutlu günü
banner71

Dernekpazarı’nın emektar gazetecisi, Gazetemizin Dernekpazarı Temsilcisi ve Emekli Öğretmen Fahri Düzenli, oğlunun mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı.

 

5 Nisan 2014 tarihinde nişanlanarak evlilik için ilk adımı atan M.Zafer  Düzenli, Dernekpazarı Belediye Solaklı Aile Bahçesinde düzenlenen düğünle öğretmen Nurcan Atalay ile evlendi.

 

İstanbul Albaraka Türk Genel Merkezde Zafer’i çalışan arkadaşları ve banka yetkilileri yalnız bırakmadı.

 

Yemek ikramının ardından takı töreni yapıldı ve yaş pasta kesildi. Düğünün son bölümünde Yöresel sanatçılar Yakup Atalay ve İlhan Yüce’nin kemençesi ve  Tolga Genç’in orgu eşliğindeki bol bol horon oynadılar.

 

Düğünün sonunda mutluluğunu davetlilerle paylaşan baba Fahri Düzenli, “Birçoğunuz uzak yerlerden geldiniz. Mahallelerden, çay bahçelerinden ve fındık bahçelerinden işlerini güçlerini bırakarak bizlerin mutluluğuna ortak oldunuz. Hepinize sonsuz  teşekkürlerimizi sunarım. Sanal alemde, telefonla, masajları ve faxla  mutluluğumuzu paylaşıp  yavrularımıza  mutluluk dileyenlere de huzurunuzda  teşekkür  ederim. Mevlam  bekar  kızlarımızla erkeklerimizin de  en kısa  zamanda  bu günü  yaşamalarını  nasip etsin” diyerek duygularını dile getirdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

GENÇ ÇİFTLERİMİZE ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR VE SAĞLIKLI YILLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21