banner80

Dernekpazarı’nın Doktor Başkanı koltuğu devraldı

Dernekpazarı Belediyesi’nde düzenlenen devir teslim töreninde yeni Başkan Dr. Mehmet Aşık görevi Eski Başkan Cevdet Cemal Cansız’dan devraldı.

Dernekpazarı’nın Doktor Başkanı koltuğu devraldı
banner71

Dernekpazarı Belediyesi’nde düzenlenen devir teslim töreni ile yeni başkan Aşık görevi devraldı.

 

Belediye Başkanlık Makamında gerçekleştirilen törende Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız ve Belediye Meclis Üyeleri, göreve seçilen başkan ve meclis üyelerini karşıladı.

 

Çalışanlar, Günebakan ve Ormancık Mahalle Muhtarları dışında tüm mahalle muhtarlarının da katıldığı törende konuşan Başkan Cevdet Cemal Cansız, çalışmaları ve bekleyen projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni yönetime her alanda destek olmaya hazır olduğunu belirten Cansız, Başkan Aşık ve Meclis Üyelerine başarılar dileyerek başkanlık mührünü Aşık’a teslim etti.

 

Başkan Cansız’a teşekkür eden Aşık; “Seçim sürecinde rakip adaylar gibi Başkan Cevdet Cemal Cansız’ın da  samimi yakınlığını görmekten büyük mutluluk  duydum. Kendisine  şu anki  samimi karşılama ve devir teslim  etkinliği için teşekkür  ediyorum. Önceki başkanlarımız ve  kendisi sadece bu koltuktan  kalkmış oluyor. Yoksa  burası hepimizindir. Bu noktaya  taşınmasında emeği geçen herkese teşekkür  ediyorum. Hepsini yanımda görmek isterim. Dernekpazarı hepimizindir. Elbirliği ile  bir yerlere  taşımaya çalışacağız” diye konuştu.

 

Baklava ikramı ve hatıra fotoğrafının ardından Başkan Aşık, koltuğa oturdu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21