Dernekpazarılı öğretmenlerin özel gecesi

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Dernekpazarı Belediye Başkanı Cansız tarafından düzenlenen geceyle öğretmenler eğlenceli bir gece yaşadı.

Dernekpazarılı öğretmenlerin özel gecesi
24 Kasım Öğretmenler Günü  Dernekpazarı’nda da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 
Resmi program Hasan Cansız Kom Lisesi Bahçesindeki Atatürk  büstüne çelenk sunumu ile başladı.
 
Milli Eğitim Müdürü Kenan Şahin’in 24 Kasım özel çelengini sunduğu program Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasıyla başladı.
 
Atatürk İlköğretim Okul  salonunda  devam  eden  programda öğretmen Şeyda Seymen, Milli Eğitim Müdürü Kenan Şahin ve Kaymakam Abdurrezzak Canpolat birer konuşma yaptı.
Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen Şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler eserlerini okudu.
 
Şiirde Ayşenur Büyük, Resimde Esma Kazancı ve Kompozisyonda da Havva Atalay  birincilik ödüllerini Kaymakam Abdurrezzak Canpolat’tan  alırken, İkinciler ödüllerini Garnizon Komutanımız Murat Aslan’dan aldı. 3.olanların ödülleri ise Milli Eğitim Müdürü Kenan Şahin tarafından verildi.
 
Dernekpazarı Belediye Başkanı C.Cemal Cansız tarafından organize edilen müzik ve eğlence programı ise Erme Tesislerinde yapıldı. Halit Korkmaz, Hülya Yıldız ve Hüseyin Yıldız’ın sahne aldığı gecede öğretmenler Türk Halk ve Türk Sanat  Müziğine doydular.
 
Geceye Kaymakam Abdurrezzak Canpolat, Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Jandarma Karakol Komutanı Murat Aslan, Emniyet  Amiri Yaşar Açıkmeşe, Öğretmenevi Müdürü, Halk Eğitimi Müdürü, Lise Müdürü, öğretmen ve emekli öğretmenlerin yanısıra  esnaflardan ve halktan da katılanlar oldu.
 
Haber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21