banner80

Dernekpazarı Komutanı Tetik’i uğurladı

Dernekpazarı İlçe Jandarma Karakol Komutanı Salih Tetik, Ağrı ili Eleşkirt İlçe Jandarma Komutanlığına tayin oldu.

Dernekpazarı Komutanı Tetik’i uğurladı
banner71
Dernekpazarı Jandarma Karakol Komutanlığı görevine başlayan Salih Tetik, Ağrı’ya tayin oldu.
 
2008 yılı Ağustos Ayı’nda Dernekpazarı Jandarma Karakol Komutanlığı görevine başlayan Salih Tetik, üç yıldır görev yaptığı Dernekpazarı’na duygusal bir veda yaptı.
 
Dernekpazarı Kaymakamlığı tarafından düzenlenen veda gecesi Dernekpazarı Erme Tesislerinde yapıldı. Geceye Kaymakam Abdurrezzak Canpolat, Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Daire Amirleri ve Muhtarlar katıldı.
 
Dernekpazarı’ndaki üç yıllık görev süresi içerisinde ilçe halkıyla sıcak diyaloglar kuran ve halkın sevgisini kazanan Tetik, başarılı çalışmalarıyla Dernekpazarılıların gönlünde yer edinmeyi başardı.
 
Başarılı çalışmaları  için  Tetik’e teşekkür eden Kaymakam Abdurrezzak Canpolat, kendisine bir teşekkür plaketi sundu. Belediye  Başkanı Cevdet  Cemal Cansız ve Muhtarlar  Derneği Başkanı Yaşar  Falcı da Tetik’e birer plaket takdim ettiler. Törende ayrıca Erzincan Jandarma Komutanlığı emrine atanan  J. Uzman Çavuş İsmail Çiftçi’ye de Kaymakam Canpolat tarafından takdir belgesi verildi.
 
Komutan Salih Tetik gecede yaptığı konuşmada “Bugüne kadar görev yaptığım yerler   arasında en huzurlu ortamı yaşadığım Dernekpazarı’ndan ayrılmak çok zor. Ama görev her şeyin üstünde ilkesinden hareketle aranızdan huzur içinde ayrılıyorum. Bana her zaman destek olan kurum amirlerine, muhtarlara ve Dernekpazarı halkına teşekkür ederim. Sizleri  hiç unutmayacağım. Yarın Ağrı’da daha sonra da görevlendirileceğim diğer yerlerde sizin bir  evinizin olduğunu, rahatlıkla  kapısını çalabileceğinizi bilmenizi isterim. Bu güzel ortam  için de emeği geçenlere ve beni yalnız bırakmayan sizlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
 
Haber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21