banner80

Bayraktar Dernekpazarı, Çaykara ve Hayrat’ta

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Erdoğan Bayraktar, Hayrat, Dernekpazarı ve Çaykara ilçeleri ile Cumapazarı, Gürpınar ve Bölümlü Beldelerini ziyaret etti.

Bayraktar Dernekpazarı, Çaykara ve Hayrat’ta
banner71
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Erdoğan Bayraktar, milliyetçiliğin hamasi ifadelerle olmayacağını vurgulayarak, “Milliyetçilik çalışmakla, Akyazı projesini yapmakla, kendi uçağını, tankını, silahını yapmakla olur. Gelir seviyesini artırmakla olur, memleketi borca batırmakla olmaz” dedi.
 
Seçim çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdüren Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Erdoğan Bayraktar, Hayrat, Dernekpazarı ve Çaykara ilçeleri ile Cumapazarı ve Gürpınar Beldelerini ziyaret etti.
 
Dernekpazarı’nda kahvaltı
İlk olarak Dernekpazarı’nda muhtarlarla ve vatandaşlarla kahvaltıda buluşan Bayraktar, ardından Dernekpazarı Belediye Konferans Salonunda vatandaşlara hitap etti.
 
Toplantıya Of İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, Dernekpazarı Belediye Başkanı Cemal Cansız, İlçe Başkanı Zeki Avni Usta ile Ankara’dan Katı Atık Projesi çalışmaları için Trabzon’a gelen işadamı Ali Kantur ile Erhan Boysanoğlu ve vatandaşlar katıldı.
 
Burada bir konuşma yapan Bayraktar, muhalefetin 1. ve 2. Boğaz Köprüsü’ne, Karadeniz Sahil Yoluna, Akyazı’ya karşı çıktığını kaydetti. Bayraktar, 12 Haziran’da çok önemli bir seçime gidileceğini belirterek, birlik olmak zorunda olduklarını vurguladı.
 
Dernekpazarı’nın sıkıntılarını biliyoruz
Dernekpazarı’nın sıkıntılarını iyi bildiğini ifade eden Bayraktar, “Solaklı Deresi’nin, Bayburt Yolunun yapılması, yayla turizminin canlandırılması gibi projelerde çok daha ciddi adımlar atılacak. Bizim hazinede paramız artsın ki bunu halka daha çok yansıtalım. Daha önce 18 banka battı, AK Parti iktidarı döneminde banka battı mı, aksine kamu bankaları çok ciddi durumda kâr etti. Bu ekonominin güçlenmesidir. Biz emir alan değil, örnek alınan bir ülkeyiz. Herkes gözünü Türkiye’ye dikmiş. Biz de bu yörenin insanı olarak Türkiye’nin ve Trabzon’un gelişmesine, kalkınmansa, marka şehir yapılmasına katkı vereceğiz” diye konuştu.
 
Trabzon’da işsizliği azaltmak istediklerini de kaydeden Bayraktar, “Gençlerimiz iyi yetişecek, iyi eğitim alacak. Bana çok sayıda iş talebi geliyor. Gençlerimiz iş istiyor. Ama bir tane aralarında inşaat mezunu yok, doktor, hukukçu yok. Onlar da bizim insanımız hepsine sahip çıkmalıyız. Yatırımları Trabzon’a çekerek yeni istihdam alanları oluşturacağız” dedi.
 
Milliyetçilik çalışmakla olur
AK Parti’nin memleketi sattığını söyleyenlere de tepki gösteren Bayraktar şunları ifade etti: “Muhalefet partisi Hakkari’deki mitingde özerklikten bahsediyor. Aynı zamanda bu mitingde bir tane bile Türk Bayrağı yoktu. Milliyetçilik hamasi ifadelerle olmaz, milliyetçilik çalışmakla olur. Milliyetçilik yatırım ve Akyazı projesini yapmakla, kendi uçağını, tankını ve silahını yapmakla olur. Gelir seviyesini artırmakla olur. Memleketi borca batırmakla değil, güçlü bir ekonomi oluşturmakla ve ülkemizi zenginleştirmekle olur”
 
Bayraktar, Dernekpazarı ziyaretinin ardından Çaykara’ya geçti. Çaykara ziyaretinin ardından Cumapazarı ve Gürpınar Beldesi’ni ziyaret etti. Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk’ten Beldenin sorunlarıyla ilgili bilgi alan Bayraktar, Taşhanpazarı Hastanesi yolunda yapılacak olan tadilat çalışmalarını yerinde inceledi.
 
Taşhanpazarı ziyaretinin ardından Hayrat’a geçen Bayraktar, ziyaret programını Bölümlü Beldesi’ndeki akşam ziyaretiyle son verdi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Musa
Musa - 10 yıl Önce

8 yıllık toki başkanlığın boyunca Çaykaraya Dernekpazarına hayrata ne yaptın da o insanlardan oy istemeye gidiyorsun sayın bayraktar?

Balekoglu
Balekoglu - 10 yıl Önce

cok yoruldugunu ve artik biraz dinlenmek istedigini söylemisti,acaba köylerde nasil emekli hayati yasayacaginimi anlatacak.ayni zamanda hayalinin ,trabzonda herkesi ev sahibi yapmak oldugunu söylüyor.bende soruyorum hayallerini gerceklestirmek icin neden toki nin basinda kalmadin,yoksa kendine dokunulmazlik zirhi mi ariyorsun.karar oflunun öbür dünyada hesab vermekde var

Ağa HANOĞLU
Ağa HANOĞLU - 10 yıl Önce

İstikrar sürecek,Trabzon büyüyecek miş.miş miş.10 yıl geçmiş 8 milletvekili 6 ya düşmüş hala Trabzon büyüyecek miş.Yahu bu milletle dalga mı geçiyorlar.Yahu bu millete ne oldu. Biz mi uazayda yaşıyoruz da bu ülkeyi tanıyamamışız,uçaklar,gemiler tanklar,fabrikalar yapılıyor muş da biz görmemişiz.Hayret doğrusu ne de milliyetçiler.Nato ,AB,ABD ne diyorsa başım üstüne demekten başka ne dediği var bunların.İsaril 9 insanımız uluslar arası sularda katletti,ondan bu yana ne oldu.Cek cak cek cak adamlar bu milletle dalga geçiyor.Mühim değil nasıl olsa bu millet yutuyor.

adem
adem - 10 yıl Önce

insanlar nasıl bu kadar ön yargılı olabiliyor anlamıyorum ayrıca kendi topraklarından cıkan böyle bir değeri nasıl oluyorda hakkında hiç bir şey bilmeden eleştirebiliyorlar ne yani birinin iyi olabilmesi için daha ne yapsın.. Hakkında bilmeden konuştuğunuz o insanın o boğazdan kaç kişiye ekmek verdiğini biliyormusunu

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21