Bakan Bayraktar Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti

Hafta sonunu Trabzon’da geçiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Dernekpazarı ilçesinde partililerle buluştu.

Bakan Bayraktar Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar Dernekpazarı İlçesini ziyaret etti. Bakan Bayraktar‘ı ilçe girişinde Kaymakam Abdurrezzak Canpolat, Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta, İl Genel Meclisi Üyeleri, Yüksel Coşkun, Hüseyin Dereli, Ak Parti İlçe Yöneticileri, Belediye Meclisi Üyeleri, Muhtarlar ve  ilçe halkı karşıladı.
 
Parti binasına geçen Bakan Bayraktar yaklaşık 2 saat kaldığı ilçede ilçe yönetimine seçilen Başkan Usta ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.
 
İlçe Başkanı Usta ve Belediye Başkanının Cansız’dan ilçe sorunları hakkında bilgi alan Bakan Bayraktar, sorunların çözümü ve takipçisi olacağını belirtti.
 
İlçe ziyaretlerine geç kaldıklarını belirten Bakan Bayraktar, “ülke gündeminin yoğunluğu, Van’da meydana gelen deprem ve yeni kurulan bakanlığımızın teşkilatlanma çalışmaları nedeniyle sizleri ziyaret etmede geciktik. İnşallah bundan sonra ziyaretlerimiz daha sık olacak” diye konuştu.
 
En büyük sorunlardan biri olan tapulu çalılıkların orman statüsüne bağlanmasının sorununun 2/B yasası ile çözülmesinin yasal olmadığını ayrı bir çalışma ile bu sorunu da çözeceklerini  belirtti. 
 
Haber-Foto: Fahri  Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21