Uğur Serencam, Yapım Daire Başkanı

Trabzon İl Afet ve Acil Durum Müdürü Çaykaralı hemşerimiz Uğur Serancam, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapım Daire Başkanlığına atandı. Serencam İller bankası Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde de bulunacak.

Uğur Serencam, Yapım Daire Başkanı
Trabzon İl Afet ve Acil Durum Müdürü Çaykaralı hemşerimiz Uğur Serancam, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapım Daire Başkanlığına atandı.
 
Mart 2009 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde Çaykara Belediye Başkanlığı için aday adayı olan ancak Ak Parti tarafından aday gösterilmeyen Serencam, Trabzon İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne atanmıştı. Serencam aynı zamanda İller Bankası Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürütecek.
 
Uğur Serencam Kimdir?
1976 yılında Çaykara’nın Şahinkaya köyünde doğdu. Zeki Bilge İlköğretim Okulu öğretmenlerinden ve halen Çaykara Belediye Meclis Üyesi Hasan Serencam’ın oğlu olan Uğur Serencam, KTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına İller Bankası Trabzon Bölge Müdürlüğünde başlayan serencam 29 Mart 2009 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den Çaykara Belediye Başkan Aday Adayı olmak Bankadaki görevinden istifa etti. Ancak Aday yapılmayan Serencam, Aralık 2009’da Trabzon İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne atandı. Müdürlüğün Teşkilatlanması sürecini başarıyla yürüten Serencam 12 Haziran 2011 tarihinde yapılan seçimlerin ardından yeni kurulan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Yapım Dairesi Başkanlığı’na atandı.
 
Of Havadis ailesi olarak Serencam’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.
 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21