Çaykara iftarda bir araya geldi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Çaykara’da düzenlenen iftar programında yüzlerce Çaykaralı bir arada oruç açtı.

Çaykara iftarda bir araya geldi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Ayı boyunca ilçelerde düzenlediği iftar sofralarında Trabzonluları buluşturdu.

 

Ramazanın son günlerinde Çaykara’da düzenlenen iftar programında da yüzlerce Çaykaralı bir arada oruç açtı.

 

Başkan Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, programda yaptığı konuşmada hemşehrilerinin bayramını kutladı. Çaykara’da yapılan yatırımlar hakkında ilçe sakinlerini bilgilendiren Gümrükçüoğlu, “18 trilyonluk su kanalizasyon yatırımı, 21 trilyonluk yol yatırımı yaptık ilçemize. Bunlar yeter mi? Hayır. Allah (c.c.) güç kuvvet verdiği sürece devam edeceğiz” dedi. Konuşmasında 24 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çeken Gümrükçüoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü şekilde desteğinizi sizlerden istirham ediyoruz. Onunla birlikte güçlü bir Meclis grubu olabilmeleri için adaylarımızın da en iyi şekilde desteklenmesini özellikle rica ediyorum” diye konuştu.

 

AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu da konuşmasında Çaykaralılara desteklerinden ötürü teşekkür etti. Köseoğlu, “Bugün Çaykara ve Dernekpazarı’nda hemşehrilerimizle bir araya geldik. Çaykara’nın evladı olarak, hem kızı hem gelini olarak AK Parti’nin kurulduğu günden beri hep büyük desteğini gördük, hep dualarınızla arkamızda durdunuz. Ben desteklerinize teşekkür edecek cümle bulamıyorum. 24 Haziran’da güçlenen Türkiye’ye en güçlü desteğin çaykara’dan, Dernekpazarı’ndan, Trabzon’dan geleceğine yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21