Ak Parti Çaykara’da Hanefi Tok ile devam dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde AK Parti’nin Çaykara Belediye Başkan Adayının mevcut başkan Hanefi Tok olduğunu açıkladı.

Ak Parti Çaykara’da Hanefi Tok ile devam dedi

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde AK Parti’nin Trabzon İlçe Belediye Başkan Adayları, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.

 

Trabzon Hayri Gür Kapalı spor Salonunda düzenlenen törende ilçe belediye başkan adaylarını tek tek kürsüye davet eden Başkan Erdoğan, hatıra fotoğrafı çektirdiği adaylara başarılar diledi.

 

Çaykara Belediye Başkanlığı için mevcut belediye başkanı Hanefi Tok’u yeniden aday gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkan Tok ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Hanefi Tok kimdir?

1967 yılında Çaykara Eğridere Köyü’nde doğdu. İlk ve Orta öğrenimimi Çaykara'da, lise öğrenimini Trabzon Lisesi'nde tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünü 1988 yılında tamamlayarak mezun oldu. 1990 yılında vatani görevimi Yedek Subay olarak tamamladıktan sonra ticarete atıldı. 2001 yılında Çaykara AK Parti Kurucu İlçe Başkanı olarak atandı ve iki dönem ilçe başkanlığı görevini yürüttü. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Ak Parti'den Çaykara Belediye Başkanı Adayı oldu. Çaykara Belediye Başkanlığına seçilen Tok, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21