BİRAZ DA SİSTEMİ SORGULASAK

Bölgemizde menfur bir hadise yaşanmış, olayı duyan herkes dehşete düşmüş, şoka uğramış,bir baba nasıl olur da bu kadar canileşebiliyor? 

Olayın caniliğini, dehşetini anlatmada kelimeler kifayetsiz. Olayları hep kuyuya düşenler üzerinden yorumluyoruz, kuyu kazanları pek eleştirdiğimiz yok.

Bu ve buna benzer menfur olayların vukuunda nerde hata yapıyoruz diye sistemi hiç eleştirdiğimiz yok hep vakıaları anlatıyoruz.

Son günlerde toplumumuzda bu tip menfur olayların artmasında, başta diyanet camiasının, milli eğitim camiasının, yargı mensuplarının ve sıyasılerin sorumluluklarını yeniden gözden geçirmeleri gerektiğini belirtmek isterim. Vakit geç olmadan.

Eğitimin merkezine İlkokuldan itibaren İnsani ve insani değerleri almalıyız. Canı babaya 1 ay evden uzaklaştırma cezası verilmiş, cezanın bitiminde bu menfur olayı işlemiş, şimdi burada tüm yetkililere soruyorum Allah için cevap verin...

"Bir ay uzaklaştırma cezası yerine, taraflar bir ay psikolojik tedaviye alınsaydı daha iyi olmazmıydı " acaba bu menfur olay yinede işlenirmiydi?


Ey siyasiler, yetkililer insan odaklı eğitime ne zaman geçeceğiz?


Ümarım dikkate alırsınız....

YORUM EKLE

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21