Söz konusu vatansa gerisi teferruattır

15 Temmuz’da yapılan darbe girişiminin ardından Yenikapı Mitinginde bir araya gelen siyasi liderler, dünyaya birliktelik mesajı verdiler.

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır

15 Temmuz 2016 Cuma gecesi yaşanan darbe girişiminin ardından başlatılan Demokrasi Nöbetleri, Yenikapı Mitingi ile taçlandı.

 

7 Ağustos Pazar günü yapılan ve yaklaşık 5 milyon vatandaşın katıldığı Yenikapı Mitinginde bir araya gelen siyasi liderler iç ve dış dünyaya önemli mesajlar verdi.

 

Miting öncesinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerinin çay içip sohbet ettiği fotoğraflar, sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

 

Cumhurbaşkanlığı tarafından organize edilen Yenikapı mitinginde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar birer konuşma yaparak tüm topluma birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 4 yıl Önce

TÜRK MİLLETİ HER ZAMAN DİK DURMUŞTUR VE DÜNYAYA TÜRKİYE NIN BİRLİK VE BERABERLİK MEŞAJLARINI BİLDİRMİŞTIR.YAŞASIN DEVLET VE MİLLETİMİZ AMİN.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30