OF TSO yönetimi TOBB’un kongresinde

OF TSO Başkanı Erdal Saral ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB’un 70.Mali Kongresine katıldılar.

OF TSO yönetimi TOBB’un kongresinde

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin 70. Mali Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. Soma’da yaşanan felaket için yapılan saygı duruşuyla başlayan Genel Kurul’da konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, özel sektörün gelecekten umutlu olduğunu ifade ederken, yeni bir büyüme modeli ve yeni yapısal reformlara ihtiyaç olduğunu söyledi. 


Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde (ETÜ) gerçekleştirilen TOBB 70. Genel Kurulu’na Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, bakanlar, delegeler ve misafirler katıldı.


TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Genel Kurul konuşmasına Soma’da yaşanan felaket nedeniyle duyduğu acıyı ifade ederek başladı. Soma’da hayatını kaybeden işçilerin aileleri için başlattıkları yardım kampanyasını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, bütün iş dünyasını bir kez daha destek olmaya çağırdı.


OF TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Delegesi Erdal Saral, Of TSO Meclis Başkanı Zühal Akyüzlü ve Of TSO Genel Sekreteri Murat Zırıh kongreye katılarak Of’u temsil ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21