Of AK Parti’den Elazığ’a çıkarma

AK Parti Of İlçe Bakanı Mehmet Hakan Terzioğlu Teşkilat üyeleri ile birlikte Deprem Bölgesi Elazığ’a gitti.

Of AK Parti’den Elazığ’a çıkarma

AK Parti Of İlçe Bakanı Mehmet Hakan Terzioğlu, teşkilat üyeleri ile birlikte 6.8’lik depremle sarsılan Elazığ’a gitti.
 

İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen yardım kampanyasında toplanan battaniye ve kışlık giyim eşyalarını Elazığ’a götüren Başkan Terzioğlu ve beraberindekiler, yardım malzemelerini kendi elleriyle depremzede vatandaşlara dağıttılar.

Depremin yaşandığı ilk anda bölgeye ulaşan ve depremzedelerin sorunlarını çözebilmek için olağanüstü çaba gösteren İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u görev bölgelerinde ziyaret eden Başkan Terzioğlu ve teşkilat üyeleri, gösterdikleri olağanüstü gayretleri ve çalışmaları nedeniyle Bakanlar Soylu ve Kurum’a teşekkür ettiler.

Başkan Terzioğlu ve teşkilat üyeleri, Of’un Eski Kaymakamı olan Tunceli Valisi Tuncay Sonel’i de Tunceli’de ziyaret ettiler.

Vali Sonel ile birlikte şehri gezen Başkan Terzioğlu ve teşkilat üyeleri, Vali Sonel’den çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

Depremde ölenlere Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Başkan Terzioğlu, “İdlib’de askerlerimiz şehit oldu. Van’da meydana gelen çığ felaketinde askerlerimiz ve itfaiye görevlilerimiz şehit oldu, sivil vatandaşlarımızı kaybettik. İstanbul’da yaşanan uçak kazasında da 3 vatandaşımızı kaybettik. Şehitlerimize ve vatandaşlarımız Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Deprem bölgesini yerinde gördük. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum, ilk günden beri buradalar. Allah kendilerinden razı olsun. Çok önemli bir görev icra ediyorlar. Elazığlı ve Malatyalı hemşerilerimize devletimizin yanlarında olduğunu gösterdiler. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere rabbim tüm yol arkadaşlarına, devletimizin görevlilerine, ilk günden beri burada cansiperane bir şekilde görev yapan Valilerimize ve tüm kamu görevlilerimize teşekkür ediyorum. Rabbim sağlık sıhhat versin. Güç, kuvvet versin. Giden canlarımızı geri getiremeyiz ama tüm yaraları en kısa sürede saracağımızdan eminim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30