Mesut Çakır’ın yeni klibi “Sensiz Bırakma”

Karadenizin genç seslerinden Mesut Çakır, “Sensiz Bırakma” adlı şarkısına çektiği yeni klibini müzikseverlerle buluşturdu.

Mesut Çakır’ın yeni klibi “Sensiz Bırakma”

Karadeniz Müziğinin genç seslerinden Mesut Çakır, “Sensiz Bırakma” adlı şarkısına çektiği yeni klibini müzikseverlerle buluşturdu.

Daha önce çıkarttığı Yar’a albümü, Yandı Gönlüm eseri ve akıllara kazınmış birçok şarkının coverı ile sizlerle buluşmuş olan Mesut Çakır, şimdi de “Sensiz Bırakma” diyor.

Çakır, sözü ve bestesi kendisine ait olan bu şarkının gelirinin bir kısmını son zamanlarda ülkemiz genelinde çıkan yangınlar için ormanlarımızın yeniden yeşermesi için bağışlayacak.

“Hayattaki temel amacım dünyaya bir iz bırakmak ve bunu bizi takip eden nesillere öğretmek” diyen Mesut Çakır, şarkıcılık kariyerinin yanı sıra müzik öğretmeni olarak da görev yapmaya devam ediyor.

Şarkının aranjesini, son yıllarda alanında isimlerinden oldukça bahsettiren Özkan Meydan ve Alican Özbuğutu, Klibin çekimlerini ise Furkan Akkan ve Tolgahan Yakar üstlenmekte.

Mesut Çakır’ın seslendirdiği “Sensiz Bırakma” 13 Ağustos Cuma günü saat 19.00’dan itibaren tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Klip, Mesut Çakır YouTube kanalında da izleyicilerle buluşacak.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21