Keleş ve Yaşar’dan Müdür Kurnaz’a hayırlı olsun ziyareti

Of Eskipazar Çay Fabrikası Müdürlüğü’ne atanan Halil İbrahim Kurnaz’ı makamında ziyaret eden İzzet Keleş ile Yüksel Yaşar, hayırlı olsun dileklerin ilettiler.

Keleş ve Yaşar’dan Müdür Kurnaz’a hayırlı olsun ziyareti

Çaykur tarafından yaş çay sezonu öncesi yapılan atamalarla çok sayıda fabrika müdürü yer değiştirirken Rize İyidere Çay Fabrikası Müdürü Halil İbrahim Kurnaz, Of Eskipazar Çay Fabrikası Müdürlüğü’ne atandı.

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, Memursen Of İlçe Başkanı ve Of Havadis Genel Yayın Yönetmeni Yüksel Yaşar ile Enerji Bir Sen Karadeniz Şube Yöneticisi ve Of Temsilcisi Sezgin Demirci, Of Çay Fabrikası Müdürlüğü’ne atanan Halil İbrahim Kurnaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Yaşar, Demirci ve Keleş, Müdür Kurnaz’a yeni görevlerinin ve yeni çay sezonunun hayırlı olması temennilerini iletirken Müdür Kurnaz da ziyaret nedeniyle kendilerine teşekkür etti.

Halil İbrahim Kurnaz Kimdir?

1963 yılında Arsin’de doğan Halil İbrahim Kurnaz, 1985 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1988 yılında Of Karaca Çay Fabrikası’nda mühendis olarak çalışmaya başladı. 1994 yılında Rize Fındıklı Fabrikasına atandı. 1999 yılında Eskipazar Çay Fabrikasına Tarım Kısım Müdürü olarak atandı. 2003 yılında Karaca Çay Fabrikası’na Müdür Yardımcısı ve Müdür Vekili olarak atanan Kurnaz, 2005 yılında Müdürlüğe atandı. 2013 yılında Rize İyidere Çay Fabrikası’na müdür olarak atanan Kurnaz, 7 yıl aradan sonra Of’a dönerek 2020 yılında Of Eskipazar Çay Fabrikasına Müdür olarak atandı. Müdür Kurnaz evli ve 3 çocuk babasıdır.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2020, 16:34

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21