İzmir Trabzon Derneğinin Oflu Başkanı Karal güven tazeledi

İzmir Trabzon Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 2.Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Oflu hemşerimiz Mehmet Karal güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

İzmir Trabzon Derneğinin Oflu Başkanı Karal güven tazeledi

Kısa adı İTD olan İzmir Trabzon Kültür ve Dayanışma Derneğinin 2. Olağan Genel Kurulu İzmir Karşıyaka NETA Spor Kulübü Tesislerinde verilen yemekli toplantı ile yapıldı.

 

Kurucu Başkan Mehmet Karal’ın başkanlığında tek liste halinde girilen kongrede güven tazeleyen Karal, arkadaşlarının desteği ile yola devam dedi.

 

NETA spor tesislerinde gerçekleşen kongrenin divan kurulunda EKAF Eski Başkanı Dursun Ali Özkan, TÜRKAV İzmir Şube Başkanı Birol Demirci, Ahmet Bulut ve Hasan Kaltaban yer aldı.

 

Hemşerilerinin İzmir’de sesi olmaya çalıştıklarını belirten Başkan Karal, yaptığı konuşmada; “Tüm üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Hemşerilerimizin İzmir’de sesi olmaya çalışıyoruz. Çeşitli paneller yaptık. Doğu illerimizdeki ihtiyaç sahibi çocuklarımızı sevindirdik, sevindirmeye de devam ediyoruz. Üniversiteye giden öğrencilerimize burs desteği ile eğitimine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı daha da genişletmek için yeni projeler hazırlıyoruz. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize tekrardan teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yönetim listesinde şu isimler yer aldı;

Yönetim Kurulu;

Mehmet Karal (Başkan), Selim Kalemcİ (Başkan Yrd.) , Yusuf Peken, Bülent Durmuş, Hakan Saral, Ali Kaltaban, Halit Kılıç, İhsan Coruhlu, Halit Peken, Aziz Lider, Turgay Kürşat Çakmak, Sıdıka Şen, Hamit Kökcan, Ahmet Tok ve Davut Çilingiroğlu

 

Denetim Kurulu;

Hüseyin Çakıroğlu, Ahmet Murat Saral ve Tansel Ertürk

 

Gençlik Kolu Başkanı

Osman Yardım

 

Federasyon Delegeleri;

Yusuf Lider, Cevat Karal, Ahmet Bulut, Recep Pervanlar ve Kadir Bekar

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21