Çaykur, Çay üreticilerini SMS ile bilgilendirecek

Çaykur Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu, üreticilerin ödemeler ve diğer işlemler için SMS ile önceden bilgilendirileceğini açıkladı.

Çaykur, Çay üreticilerini SMS ile bilgilendirecek
banner71
Çaykur’dan yaş çay üreticilerine SMS yoluyla anında bilgilendirme hizmeti geliyor. Çaykur Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu, üreticilerin başta yaş çay bedelleri alacaklarıyla ilgili yapılan ödemeler ve üreticilere yönelik başlatılan yeni hizmet çalışmalarına yönelik açıklamalarda bulundu.
 
Genel Müdür Sütlüoğlu yaptığı açıklamada “Ağustos ayında aldığımız çayın bedellerini üreticilerimize bugün itibariyle tamamen ödemiş bulunuyoruz. Toplam 110.882.063 TL.’lik ödeme tamamlanmıştır. Üreticilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.  2011 yılı yaş çay kampanyasında bu güne kadar 461.893.454 TL’dir. Çay alımlarımız devam etmektedir. 3 sürgün süresince almış olduğumuz toplam yaş çay miktarı 609.794 tondur. 3. Sürgünde ise aldığımız çay miktarı 138.474 tondur ve alımlarımız devam etmektedir” dedi.
 
Çay müstahsilleri ile her konuda iletişim kurabilmek için, kendileri ile ilgili haberleri onlara anında ulaştırabilmek, onların herhangi bir mağduriyete uğramalarını önlemek için müstahsillerden cep telefonu numaralarını istediklerini belirten Sütlüoğlu,  “Çaykur Genel Müdürlüğü’nde bir SMS mesaj sistemi kurduk. Şuana kadar telefon numaralarını aldığımız müstahsil sayımız 190.005’dir. 190 bin müstahsilimiz cep telefonu numaralarını bize vermiştir. Kendilerine bu duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. Ancak 15 bin civarında müstahsilimizin telefon numaralarını bize vermediği bilgi olarak aktarıldı bana. Müstahsillerimiz telefon numaralarını bize vermekte çekinmesinler. Bunu biz onlar için yapıyoruz. Herhangi bir şekilde mağdur olmamaları için yapıyoruz. Kendilerine iletilmesi gereken bilgilerin zamanında anında iletilmesi için yapıyoruz. Ödemelerle ilgili veya çay alımları ile ilgili bilgi olabilir. İleride randevu usulü ile çay alımı söz konusu olabilir bununla ilgili her türlü bilgiyi kendilerine cep telefonlarından ileteceğiz. Ruhsat yenileme işlemleri olabilir ki bu işlemler sürelidir. Süresini geçiren müstahsil mağdur olmaktadır. Geçmişte bu mağduriyeti yaşayan çok müstahsilimiz olmuştur. Bunun içi cep telefonu numarasını vermeyen müstahsillerimizin en kısa zamanda fabrika müdürlükleri kanalıyla bunları bize ulaştırmalarını istiyorum ki biz onlarla daha sağlıklı bir şekilde haberleşebilelim. Çalışmalarımızı hep beraber daha sağlıklı bir şekilde yürütelim.”dedi.
 
Haber: Bayram Ali Kavalcı

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21