Başkan Sarıalioğlu’ndan Vali Sonel’e ziyaret

Başkan Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri Öztürk ve Çakıroğlu ile birlikte Tunceli Valisi Tuncay Sonel’i makamında ziyaret etti.

Başkan Sarıalioğlu’ndan Vali Sonel’e ziyaret

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Öztürk ve Ömer Çakıroğlu ile birlikte Tunceli Valisi Tuncay Sonel’i makamında ziyaret etti.

Elazığ’da yaşanan deprem felaketi nedeniyle bölgeye giden Başkan Sarıalioğlu, Of’un Eki Kaymakamı olan Tunceli Valisi Tuncay Sonel’i Tunceli’de ziyaret ettiler.

Valilikte ağırladığı Başkan Sarıalioğlu ve beraberindekilere şehri gezdiren Vali Sonel, yaptığı çalışmalar ve Tunceli’ye kazandırılan projeler hakkında kendilerine bilgi verdi.

Misafirperverliği için Vali Sonel’e teşekkür eden Başkan Sarıalioğlu; “Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerimiz Mehmet Öztürk ve Ömer Çakıroğlu ile birlikte Of Eski Kaymakamımız, Tunceli Valimiz Sayın Tuncay Sonel'i makamında ziyaret ettik. Rabbim milletimize memleketimize hizmet noktasında yar ve yardımcımız olsun inşallah. Kıymetli Valimize hoş sohbetleri ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerini kulandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21