Başkan Sarıalioğlu ve Meclis Üyeleri Elazığ'da

Of Belediyesi’nin yardımlarını Elazığ’a götüren Başkan Sarıalioğlu, depremzedeleri kaldıkları çadırlarda ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Sarıalioğlu ve Meclis Üyeleri Elazığ'da

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri Ömer Çakıroğlu ve Mehmet Öztürk ile birlikte Elazığ’a gitti.

Of Belediyesi’nin organizasyonuyla temin edilen çay ve diğer yardımları Elazığ’a götüren Başkan Sarıalioğlu ve beraberindekiler, depremzedeleri kaldıkları çadırlarda ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Depremin ilk anından beri Elazığ’da bulunan ve çalışmaları koordine eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Tunceli Valisi Tuncay Sonel ile bir araya gelen Başkan Sarıalioğlu ve beraberindekiler, Oflu hayırseverlerin yardımlarını depremzedelere ulaştırdılar.

Devletin milletinin yanında olduğunu belirten Başkan Sarıalioğlu; “Millet ikinci "kış tatili" için plan yapıyor Süleyman Soylu hâlâ Elazığ'da. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Elazığ depremin olduğu günden bu yana 21 gündür şehri terk etmemiş, yaraları sarmak için, yeniden bir şehir inşa etmek için, halkla iç içe olmak, çözüm üretmek için gerçekten devletin milletinin yanında olduğunu göstermiştir. Allah razı olsun. Devletimizin tüm kurumları ilk andan itibaren seferber olmuştur. Bizlerde Eski Of Kaymakamımız, Tunceli Valimiz Sayın Tuncay Sonel, Meclis Üyelerimiz Mehmet Öztürk ve Ömer Çakıroğlu ile birlikte Elazığ İl Afet Başkanlığı ekibimizle bir araya geldik. Kıymetli Bakanlarımıza ve Elazığ halkına Oflu hemşehrilerimizin selamını ilettik. Elazığ ve Malatya’da yaşadığımız deprem felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza 15 ton kuru çay yardımımızı bugün en sıcak selam ve geçmiş olsun dileklerimizle beraber İçişleri Bakanlığımızın Koordinasyonluğuna teslim ettik. Destek olan kurumlarımız ve hayırseverlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21